سفر استاندار به ثلاث باباجانی

دشت حر:اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه با هیئت همراه صبح امروز دوشنبه در سفری یک روزه وارد شهرستان ثلاث باباجانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،استاندار کرمانشاه که امروز برای بازدید از پروژه های عمرانی،بازارچه مرزی شیخ صالح و دیگر برنامه های کاری خود به شهرستان ثلاث باباجانی سفر کرد در ابتدا از روند ساخت جاده اصلی شهرستان ثلاث باباجانی به جوانرود بازدید کرد.

این جاده به طول ۶٠ کیلومتر شهرستان ثلاث باباجانی را به جوانرود و بیاشوش متصل می کند و با اعتباری بالغ بر ٣۴٠ میلیارد ریال در حال احداث است.وی در این بازدید تاکید کرد پیمانکاران برای تسریع در تکمیل طرح ها تلاش کنند.

s2

 استاندار کرمانشاه پس از بازدید از این طرح در جمع مردم روستای قلقله حاضر شد و در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گرفت.
مردم این روستا ضعف در سیستم آب و فاضلاب روستا را مهمترین مشکلات خود عنوان کردند که استاندار خواهان رسیدگی سریع به مشکلات مردم این روستا شد.

وی پس از آن با حضور در مزار شهدای شهرستان ثلاث باباجانی با قرائت فاتحه و اهدای گل به آنها ادای احترام کرد.

s3

 سپس در جمع مردم شهرستان ثلاث باباجانی حاضر و از مسائل و مشکلات آنها آگاه شد.

استاندار از بازارچه مرزی شیخ صالح هم بازدید کرد،در این بازدید صاحب بارها و کوله بران بازارچه به بیان مشکلات موجود پرداخته و خواستار رفع این مشکلات از استاندار کرمانشاه شدند.

s4

 استاندار کرمانشاه همچنین از پروژه های راهسازی و سد ازگله در شهرستان باباجانی بازدید کرد.

s1

 حضور در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ثلاث باباجانی از دیگر برنامه سفر یک روزه دکتر رازانی به شهرستان ثلاث باباجانی بود.

در این جلسه مسائل و مشکلات مردم شهرستان ثلاث باباجانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مسئولین قول مساعد دادند در جهت رفع آن بکوشند.

شهاب نادری نماینده اورامانات،جمعی از مدیران استان و معاونان استانداری،از همراهان اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در این سفر بودند.

s5

تاریخ انتشار مطلب:1395/03/17 - 22:16
نویسنده : gh
تاریخ : 19 خرداد 1395
ساعت : 08:17:41

ماهمه مدیون خون شهداء هستیم آیا بهتر نبود زمان ریختن آب به سر مزار این عزیزان به احترام آنها زحمت به خود می دادند وخم می شدند ؟پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب