استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه گفت: آب و برق روستاهایی که در زلزله سال گذشته در مکان های جدید جانمایی شده اند، وصل می شود.

به گزارش دشت حر ، بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده در فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی، بیان داشت: برق روستاهایی که در پی زلزله سال گذشته در مکان های جدید جانمایی شده اند باید تا دهه مبارک فجر امسال وصل و به اهالی تحویل شود.
وی اظهار داشت: چهار میلیارد تومان اعتبار در حوزه آبفای روستایی برای آبرسانی به روستاهایی جانمایی شده در شهرستان ثلاث باباجانی اختصاص می یابد.
استاندار کرمانشاه در ادامه به بازسازی واحدهای آسیب دیده این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: تا امروز ۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در شهرستان ثلاث باباجانی از تسهیلات بازسازی واحدهای زلزله زده استفاده کرده اند و سه هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی نیز احداث شده یا در حال احداث است.
بازوند تاکید کرد که شهرداری تازه آباد برنامه و تدبیر لازم را برای الحاق محله گاوداریها به محدوده شهر را تنظیم کند و افزود: رفع مشکلات متعدد و مزمن این محله با الحاق به محدوده شهری تسهیل می شود.
وی در ادامه گفت: شرکت برق با دریافت ۳۰ درصد پیش پرداخت زمینهای مسکونی شهرک فرهنگیان فاز سه شهر تازه آباد، اقدام لازم را برای برق رسانی به این شهرک به عمل آورد.
استاندار کرمانشاه افزود: همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان در هتل «اسپیناس» تهران، برنامه ای در حد وجاهت نام و آوازه کرمانشاه بود.
بازوند تصریح کرد: برای معرفی چهره زیبای کرمانشاه به مردم کشور باید از این دست برنامه ها بیشتر برگزار کنیم.
استاندار کرمانشاه به اتفاق تعدادی از مدیران به منظور بررسی آخرین وضعیت بازسازی و مشکلات به شهرستان ثلاث باباجانی سفر کرد.
بازوند در بدو ورود به روستای «چم زرشک علیا» و «پالان علیا» از توابع بخش مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی رفت و از نزدیک بازدیدی از روند بازسازی داشت.
استاندار کرمانشاه همچنین از کلینیک تخصصی پزشکی شهرستان ثلاث باباجانی بازدید کرد. این کلینیک تخصصی پزشکی با پزشکان متخصص شامل اطفال، جراح عمومی ، زنان و زایمان و داخلی واقع در بیمارستان صحرایی شهرستان فعال و آماده خدمات رسانی شد.
بازوند همچنین از مخزن ۲ هزار متر مکعبی شهر تازه شهر تازه آباد که حدود ۲ سال به علت نبود اعتبارات راکد بود با پیشرفت صدرصدی و آماده بهره برداری بازدید کرد.
در ادامه این سفر یک روزه، استاندار کرمانشاه به مناطق روستایی دهستان خانه شور بخش مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی رفت و از پروژه اتمام آبرسانی به ۳۶ روستای این شهرستان که توسط آب نیرو و پروژه گرمسیری انجام شده، بازدید کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب