فرماندار ثلاث باباجانی:

دشت حر: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: آتش سوزی جنگل های گوریشه در این شهرستان همچنان ادامه دارد.

به گزارش دشت حر ، علی اکبر اکبری در این خصوص اظهار کرد: آتش سوزی در جنگل های منطقه گوریشه از ساعت ۲۰ عصر روز گذشته آغاز شده است.
اکبری ادامه داد: بلافاصله پس از شروع آتش سوزی با حضور به موقع نیروهای مردمی و امدادی پس از حدود سه ساعت، سرانجام در ساعت ۲۳ موفق به مهار آتش شدیم.
وی یادآوری کرد: از ابتدای صبح امروز و به دنبال وزش باد، متاسفانه آتش سوزی از حدود ساعت هشت صبح آغاز شده و تا این لحظه ادامه دارد.
فرماندار ثلاث باباجانی تصریح کرد: متاسفانه گوریشه منطقه ای صعب العبور است و نیروهای امدادی نظیر هلال احمر و منابع طبیعی و همچنین نیروهای مردمی به سختی امکان دسترسی به محل آتش سوزی را دارند.
علی اکبر اکبری افزود: وزش نسبتا شدید باد و پوشش جنگلی منطقه که بیشتر آن ها را درختان خشک تشکیل می دهند، روند مهار آتش را مقداری سخت کرده است.
اکبری که به گفته خود در محل حادثه آتش سوزی حضور داشت، گفت: فعلا نمی توان برآورد دقیقی از مقدار مساحتی که دچار آتش سوزی شده را ارائه کرد.
فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان ابراز امیدواری کرد با کاهش شدت وزش باد و افزایش نیروها و تجهیزات کمکی بتوان آتش سوزی منطقه گوریشه را مهار کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب