نماینده اورامانات:

دشت حر: نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: بحران آسیب ‌های اجتماعی در شهرهای اورامانات و بویژه جوانرود به اوج رسیده و با قصور مدیران و مسئولان تعارف نداریم.

به گزارش دشت حر ، شهاب نادری در جلسه شورای اداری شهرستان جوانرود اظهار داشت: فرمانداران هنگامیکه معاون وزیری و مسئولی اینجا می آیند یقه شان را بگیرند، از فرمانداران توقع دارم، تنهایی من نمی توانم، این را به مردمم خواهم گفت و شما هم اساس کار هستید.

وی افزود: فرمانداران محترم در جلسه ای که با معاونین وزیر نیرو داشتید خروجی نداشت فقط جلسه گذاشتیم، فردا مردم جوانرود و پاوه از من توقع دارند، اینکه جلسه بذاریم خروجی نداشته باشد ارزش ندارد.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز به صورت ویژه بحث اورژانس اجتماعی است در پاوه و جوانرود و حداقل هفتصد میلیون تومان اختصاص دادند.

نادری بیان داشت: این دولت باید به مناطق محروم کمک کند منطقه اورامانات نه اصولگرا دارد نه اصلاح طلب؛ مردم منطقه ما خدمت را می شناسند، هرکسی در هر لباسی به این مردم خدمت کند دست او را میبوسم.

وی گفت: من توقع دارم از مسئولان، آسیب های اجتماعی در شهرستان های جوانرود، پاوه، ثلاث باباجانی و روانسر بسیار بالاست.

نماینده مردم اورامانات ادامه داد: در سال هفتاد و هفت یک نفر بحثی کرد که منطقه ما یک نفر معتاد ندارد الان ببینید در روستاها محال است که معتاد نداشته باشیم.

نادری خاطرنشان ساخت: این یک بحران است برای منطقه ما، ما نماینده ها از این به بعد با توان بیشتر در خدمت بهزیستی هستیم، با توجه به شرایط و بودجه های کمی که هست در شهرستان روانسر  بهزیستی ساختمان اداری ندارد، حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی در شهرستان جوانرود به اوج رسیده است این را به دیگر مسئولان نمی گویم چون انجام نمی دهند و در حد حرف است اما به شما آقای محسنی بندپی(رئیس سازمان بهزیستی) میگویم.

نماینده مردم اورامانات در پایان گفت: از مدیران و مسئولان شهرستانهای اورامانات با هر ایده و هر فکری، اگر توانمند باشند و در خدمت مردم باشند دستشان را می بوسم در غیر اینصورت با هیچ مسئولی و هیچ مدیری هیچ تعارفی ندارم چه در سطح استان چه شهرستان چه در سطح ملی، واقعا شرایط ما اینطور است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۰:۰۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب