امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: امام جمعه ثلاث باباجانی: آمریکا با توطئه‌ افکنی در منطقه و با نزدیک شدن انتخابات ایران، در صدد جبران شکست‌ های خود در فتنه سال ۸۸ است.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، فتنه عظیم سال ۸۸ را یکی از خطرناکترین و مهم‌ترین پیچ‌های تاریخی در عمر انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این فتنه بزرگ با بصیرت مثال‌ زدنی مردم همیشه در صحنه در ۹ دی ماه خنثی شد.

امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه آمریکا با توطئه‌ افکنی در منطقه و با نزدیک شدن انتخابات در ایران در صدد جبران شکست‌ های پی‌ در‌ پی خود در فتنه ۸۸ است، گفت: با گذشت چندین دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این کشور و ملت همواره آزمون‌های بزرگی را پشت سر نهاده و با یاری خدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری همواره سر افراز و پیروز شده است.

ماموستا شیخی با اشاره به توطئه‌ های فتنه‌گران داخلی و خارجی و حضور بسیاری از منافقان و سلطنت‌ طلبان در معرکه فتنه ۸۸، خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی باید باشکوه بیشتر از قبل در کشور برگزار شود زیرا با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری در ایران، نظام استکباری آمریکا در صدد جبران شکست خود در فتنه ۸۸ است.

وی دو رکن اساسی بصیرت و ولایتمداری ملت ایران را عامل اساسی شکست دشمنان داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: رکن اساسی نظام ولایت فقیه است و همه افراد باید با بصیرت و هوشیاری به منویات مقام معظم رهبری توجه کنند.

ماموستا شیخی با اشاره به اینکه سران اصلی فتنه چه منافقان داخلی و چه غرب و آمریکا با آگاهی کامل و به‌ طور عامدانه در صدد براندازی نظام در سال ۸۸ بودند، افزود: اما برخی خواص بی‌ بصیرت نیز این جاده توطئه را برای دشمنان هموار کردند که باید آنها از اینگونه اقدامات دشمن شاد کن اعلام برائت کنند.

امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه همه مردم و مسئولان نظام هیچگاه نباید گول شعارهای ظاهرفریبانه نظام استکباری آمریکا را بخورند، گفت: به‌ طور قطع آمریکا به‌ دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است و هیچگاه نباید به آمریکا اعتماد کرد زیرا آمریکا در منطقه خاورمیانه به دنبال جنگ‌ افروزی و توطئه علیه ملت‌های مسلمان است.

ماموستا شیخی با اشاره به اینکه آمریکا همواره در صدد این است که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را در منطقه کسب کند، بیان داشت: از این رو همواره هزینه‌ های سنگین آتش‌ افروزی و اختلاف را به عهده هم پیمانان خود در منطقه وا می‌گذارد و خود با طرح شعارهای به ظاهر بشر دوستانه در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه از نقشه‌های شوم نظام استکباری آمریکا و اسرائیل، به وجود آمدن آتش تفرقه‌ انگیزی و شکست وحدت بین مسلمانان و به جان هم افتادن مسلمانان است، ادامه داد: توطئه نظام استکبار جهانی و منافقان و خواص بی‌ بصیرت هیچگاه علیه منطقه و نظام اسلامی ایران پایان نیافته است و تنها شکل و استراتژی این توطئه‌ها در برخی مواقع با یکدیگر تفاوت دارد.

ماموستا ملا احمد شیخی با اشاره به اینکه تا زمانی که آمریکای شیطان صفت در منطقه حضور دارد توطئه، فتنه، اختلاف افکنی و جنایت در بین ملت ها نیز وجود دارد، تصریح کرد: ملت بصیر ایران اسلامی نباید در برابر توطئه‌ های نظام آمریکا و منافقان داخلی، بی تفاوت باشند و همواره باید پاسدار و محافظ واقعی انقلاب اسلامی ایران باشند.

ماموستا شیخی با بیان اینکه ملت اسلامی ایران به دلیل هویت استکبارستیزی خود همواره انتظار مخالفت‌ های آمریکا، غرب و منافقین را با اهداف و عملکردهای خود داشته است، افزود: برخی از سران اصلی فتنه ۸۸ در داخل با اعتماد به آمریکا و غرب در صدد پروژه نفوذ در داخل کشور و به دنبال تغییر ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی هستند.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان با بیان اینکه خوشبختانه با درایت و بصیرت مقام معظم رهبری تمام توطئه‌ های دشمنان داخلی و خارجی در سال ۸۸ خنثی شد، گفت: ما نباید انتظار همراهی منافقان، سلطنت‌ طلبان و سردمداران اصلی فتنه ۸۸ را با اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم زیرا این افراد بی‌ بصیرت به دنبال همراهی با نظام مستکبر آمریکا برای براندازی انقلاب اسلامی هستند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب