دشت حر: ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ ای حوادث تروریستی تهران را به شدت محکوم کردند.

به گزارش دشت حر ، ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای حوادث تروریستی تهران را به شدت محکوم کردند.

امام جمعه پاوه در اطلاعیه‌ای با اظهار تأسف از حوادث اخیر تهران، اظهار داشت: اینجانب اقدامات تروریستی داعش را در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی به شدت محکوم می‌کنم.

ماموستا ملا قادر قادری گفت: امید است این حوادث سبب هوشیاری همه و به ‌ویژه مسئولان شود تا دیگر شاهد چنین جنایاتی نباشیم.

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین هم ضمن محکومیت این جنایت، تصریح کرد: اقدام روز گذشته در تهران از سوی برخی افراد بزدل و ناپاک صورت گرفته است.

ملا‌عادل غلامی افزود: امروز تروریست‌ها و دشمنان نظام چشم دیدن پیشرف جمهوری اسلامی ایران را ندارد و از هر اقدامی برای ضربه زدن به این نظام و کشور استفاده می‌کنند.

وی حفظ اتحاد و همبستگی ملت ایران و تمامی اقلیت‌ها و مذاهب جامعه در مسیر ولایت را تنها راه مقابله با دشمنان نظام عنوان کرد.

غلامی خاطرنشان ساخت: امروز وظیفه همه مسلمانان است که با حفظ وحدت و انسجام طبق فرموده قرآن کریم با این‌گونه اعمال وحشیانه تروریست‌های تکفیری- بعثی مقابله کرده و با قدرت برابر اعمال شوم آن‌ها بایستند.

امام جمعه روانسر نیز با صدور اطلاعیه‌ای، حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) را محکوم کرد.

ماموستا ملاعبدالله غفوری گفت: دست جنایتکاران، ظالمان و تجاوزگران در طول تاریخ قطع نشده و نخواهد شد و مسلماً برای ضربه‌زدن به نظام به هر نحو ممکن موجبات رعب و وحشت را رقم خواهند زد.

وی افزود: هدف این جنایتکاران بر هم زدن امنیت و نظم عمومی است، عوامل این ترور مطمئن باشند با چنین اقدامات وقیحانه ‌ای هیچ خللی در همبستگی مردم وارد نخواهد شد و در سایه وحدت و پرچم لا اله الاالله محمد رسول الله به نتیجه نخواهد نشست.

غفوری تصریح کرد: این جریان و حمله تروریستی دست ‌پروده استکبار غاصب و نتیجه سفر رئیس جمهور ملعون و بی‌خاصیت آمریکای جنایتکار در منطقه برای آشفتگی و چند دستگی در میان امت مسلمانان و کشورهای منطقه است.

امام جمعه روانسر برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده‌ های شهدا صبر را از خداوند خواستار شد و گفت: باید قدردان نیروهای امنیتی و نظامی کشور بود که موجب شده ‌اند دیدن صحنه‌هایی مثل حوادث روز گذشته برای مردم غریب و تازه باشد.

امام جمعه شهرستان ثلاث ‌باباجانی هم حملات تروریستی روز گذشته داعش را محکوم کرد.

ماموستا شیخی بیان داشت: هیچ شخص و گروهی با هر دیدگاه و تفکری که دارند حق حرمت‌شکنی در این ماه مبارک رمضان را ندارند.

وی افزود: حادثه تهران به همه مردم جهان اثبات کرد که تفکر داعش حمله به تمام کشورها به خصوص کشورهای مسلمان است.

شیخی گفت: جمهوری اسلامی سال‌هاست که قربانی تروریسم است و تمامی خون‌های ریخته شده بر عهده تروریست‌ها و حامیان آنان است.

وی خاطرنشان کرد: این حوادث خللی در اراده مردم و جمهوری اسلامی در برخورد با تروریسم ایجاد نمی‌کند، چرا که مردم ایران با مقاومت پرورش یافته‌اند.

‌امام جمعه شهرستان ثلاث‌باباجانی از همه مسلمانان جهان خواست در برابر تروریسم که منشا آن از استکبار جهانی و آمریکا سرچشمه می‌گیرد متحد شوند.

وی شهادت هموطنان روزه ‌دار را به خانواده‌های قربانیان حادثه تروریستی تسلیت گفت.

‌امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز با صدور اطلاعیه‌ای، حوادث تروریستی تهران را شدیدا محکوم کرد.

‌ماموستا ملامحمد محمدی با تسلیت به خانواده‌ های شهدای این حادثه و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، از اقدام توام با هوشیاری و اقتدار نیروهای سپاه، بسیج، انتظامی و امنیتی تقدیر و تشکر کرد.

وی از همه مردم خواست با حفظ آرامش و در کنارهم بودن در مقابل ناامنی بایستند.

همچنین امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل‌ذهاب ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روز گذشته در تهران، اظهار داشت: عزت و امنیت امروز ایران اسلامی موجب خشم دشمنان نظام و انقلاب شده است که چشم دیدن این اقتدار را ندارند.

‌ملا رشید ثنایی افزود: امنیت داخلی کشور در منطقه ‌ای که هر روز شاهد حوادث تروریستی مختلفی است دشمنان ما را به تکاپو برای اجیرکردن مزدوران تروریست انداخته است.

وی تصریح کرد: انجام چنین اقدامات تروریستی نشان از ضعف و عاجز بودن دشمنان انقلاب است که نمی‌توانند کوچک‌ترین خللی در اقتدار کشور بوجود آورند.

ثنایی با بیان اینکه دشمنان نظام اتحاد و وحدت ملت را نشانه گرفته‌اند، ادامه داد: تروریست‌ها از هر قومیت و مذهبی که باشند عمل آن‌ها محکوم است و این گونه اقدامات تروریستی مورد مخالفت تمامی مذاهب اسلامی است و نمی‌تواند وحدت و یکپارچگی مردم را از بین ببرد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل‌ذهاب خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش هستند تا بی‌امنی منطقه را با خرج کردن پول‌های بسیار به داخل مرزهای کشور منتقل کنند و با این کار در بین مذاهب و قومیت‌های مختلف ایجاد اختلاف کنند، اما ملت بزرگ ایران اسلامی همواره نشان داده‌اند که چنین حوادثی خللی در ایمان و اراده آن‌ها وارد نکرده و وحدت و یکپارچگی آن‌ها در برابر دشمنات بیشتر و مستحکم‌تر خواهد شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱:۵۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب