مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه:

دشت حر: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: توزیع غذای گرم در بین کودکان مهدهای کودک با استفاده از نظرات کارشناسان بهداشت در دستور کار قرار گرفته و در شهرستان ثلاث باباجانی،سنقروکلیایی و هرسین اجرایی می شود.

به گزارش دشت حر ، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه،مهمترین وظیفه سازمان بهزیستی را تقویت،پرورش و شناسایی استعدادهای نونهالان از طریق مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی عنوان کرد.

قادری ابراز کرد: در استان کرمانشاه تعداد فارغ التحصیلان رشته های حوزه اجتماعی بسیار بالاست که با به کارگیری در مراکز سازمان بهزیستی و مهدهای کودک می توان در راستای خدمات رسانی مطلوب گام برداشت.

وی در ادامه گفت: برنامه های سازمان بهزیستی با اولویت توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه در محلات فقیرنشین و حاشیه ای و در زمینه های مختلف جلوگیری از آسیب های اجتماعی،اعتیاد و … خواهد بود.

mah2

این مقام مسئول اضافه کرد: سعی می کنیم برنامه های بهزیستی را محله محور برگزار کنیم و برنامه متعددی را نیز در این محلات به اجرا در بیاریم.

امید قادری با اشاره به اجرای طرح تأمین یک وعده غذایی در مهدهای کودک،افزود: توزیع غذای گرم در بین کودکان مهدهای کودک با استفاده از نظرات کارشناسان بهداشت در دستور کار قرار گرفته و این کار ابتدا از محلات حاشیه شهر آغاز شده و در شهرستان ثلاث باباجانی،سنقروکلیایی و هرسین نیز اجرایی می شود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در پایان گفت: این اقدام بر اساس شاخص های تغذیه ای و مطالعات صورت گرفته انجام شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب