فرمانده ناحیه ثلاث باباجانی خبر داد:

دشت حر: سرهنگ الفتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: مرحله دوم نهضت کمک مومنانه با توزیع ۳۰۰ پک غذایی در هفته جاری آغاز می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، در این خصوص بیان داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور و همچنین در شهرستان ثلاث باباجانی سبب شد گروهی از مردم به لحاظ معیشتی با مشکلاتی مواجه شوند.

سرهنگ الفتی افزود: بر همین اساس به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نهضت کمک‌های مومنانه، دستگاه‌ های مختلف از جمله سپاه و بسیج، به این فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفتند و برای کمک به معیشت آسیب دیدگان‌ ناشی از این بیماری به میدان آمدند.

وی تصریح کرد: در این مرحله تعداد ۳۰۰ پک غذایی با محوریت گروههای جهادی، حلقات صالحین و پایگاه های مقاومت بسیج، میان فقرا و نیازمندانی که زندگی آنها بر اثر انتشار ویروس منحوس کرونا دچار مشکلات اقتصادی گردیده است؛ توزیع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از مردم و خیرین خواست تا کمک های نقدی خود را به شماره کارت، شماره حساب و شماره شبای که از طریق پایگاه مقاومت بسیج شهرستان اعلام گردیده است؛ واریز نمایند تا از این طریق، گوشه ‌ای از مشکلات معیشتی نیازمندان شهرستان کاهش پیدا کند.

 

شماره کارت، شماره حساب و شماره شبای اعلام شده پایگاه مقاومت بسیج شهرستان ثلاث باباجانی:

 

شماره کارت  ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۴۳۰

شماره حساب  ۱-۱۱۵۰۳۷۳۷-۳۵-۳۸۱۰

شماره شبا  IR360630381003511503737001

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۵۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب