به گفته یک مسئول؛

دشت حر: رئیس گروه فنی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: اولین استخر شهرستان ثلاث باباجانی ظرف چندماه آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش دشت حر ، فرشاد رشیدی با اشاره به آغاز عملیات احداث استخر شهرستان ثلاث باباجانی در سال ۹۱، اظهارکرد: متاسفانه این پروژه در سنوات گذشته به دلیل عدم اختصاص اعتبار مورد نیاز بسیار کُند پیش رفت.
وی با بیان اینکه این پروژه در حال حاضر پیشرفتی ۸۵ درصدی دارد، عنوان کرد: جمعا ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل و اتمام این پروژه اختصاص یافته و امیدواریم ظرف چند ماه آینده شاهد افتتاح آن باشیم.
رئیس گروه فنی اداره کل ورزش وجوانان کرمانشاه همچنین از در دست تعمیر بودن چهار استخر شهرستان‌‌های استان خبرداد و گفت: استخر گیلانغرب با ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار، اسلام آبادغرب با ۳۰۰ میلیون و کوثر کرمانشاه با ۳۰۰ میلیون تومان از جمله این استخرها هستند که قبل از شروع فصل گرم تعمیرات آنها را به اتمام خواهیم رساند.
وی افزود: برای استخر شهرستان جوانرود نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص دادیم و تعمیر آن درحال انجام است، اما باتوجه به قدیمی بودن ابنیه این استخر امسال اعتبار بیشتری برای مرمت آن اختصاص خواهیم داد.
رشیدی همچنین به غیرفعال بودن استخر پاوه هم اشاره کرد و گفت: برای تعمیر استخر شهر پاوه نیز ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته ایم و درحال انتخاب پیمانکار برای شروع فعالیت تعمیرات این استخر هستیم.
به گفته این مسئول، درحال حاضر استخر تمامی شهرستان های استان بجز جوانرود و پاوه فعال هستند.

منبع:isna

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب