استاندار کرمانشاه :

دشت حر: استاندار کرمانشاه خبر از اصلاح قریب الوقوع لایحه مناطق آزاد و افزوده شدن نام «منطقه آزاد تجاری قصرشیرین» به این لایحه داد.

به گزارش دشت حر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه،دکتر رازانی استاندار کرمانشاه که برای پیگیری امور استان و به ویژه مصوبات سفر رییس جمهور به تهران سفر کرده است خبر از اصلاح قریب الوقوع لایحه مناطق آزاد و افزوده شدن نام «منطقه آزاد تجاری قصرشیرین» به این لایحه داد.

رازانی خاطرنشان ساخت: متعاقب موافقت اصولی دکتر روحانی با طرح منطقه آزاد قصرشیرین،با پیگیریهای به عمل آمده به منظور جلوگیری از تأخیر در تصویب این مهم در مجلس شورای اسلامی؛دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور با مهندس ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و اقتصادی کشور در این زمینه رایزنی لازم را انجام دادند و مکاتبه رسمی مبنی بر ملحق شدن قصرشیرین به لایحه مذکور جهت طرح در فوریتهای دولت انجام شد.

استاندار کرمانشاه افزود: خدا را شکر می گوییم که با پیگیری های مصرانه توانستیم طرح منطقه آزاد تجاری قصرشیرین را تا این مرحله برسانیم و مردم عزیز استان اطمینان خاطر داشته باشند که متعاقب طرح موضوع در جلسه دولت نام قصرشیرین به فهرست مناطق آزاد تجاری در دست تصویب اضافه خواهد شد و امیدواریم در ادامه با مساعدت مجلس محترم شورای اسلامی این  مهم به نتیجه نهایی برسد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب