ابراهیم فتاحی ؛

دشت حر:ابراهیم فتاحی عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان کرمانشاه در اعتراض به برکناری فرماندار ثلاث باباجانی نامه ای به استاندار کرمانشاه و معاون سیاسی ایشان نوشته که متن آن بدین شرح است:

به گزارش دشت حر،متن این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر رازانی
جناب آقای دکتر شاه حسینی
باسلام  و آرزوی قبولی طاعات.

بسیار متأسفم که بگویم،تصمیم هایی در استانداری اتخاذ می شود که تحقق خواسته های جریان مخالف دولت است چه بپذیرید و چه نپذیرید این اقدامات در راستای تقویت مخالفان دولت و ضربت به پیکرجریان اصلاح طلبی استان و خارج نمودن نیرو های صادق از مسئولیت ها و سپردن مناصب به افرادی است که ماسک اصلاح طلبی را برای بدست آوردن منصب زده اند.
در جلسه با آقای استاندار من بدون اسم بردن از آقای گروسی که اینک قربانی صداقت و پرکاری و دفاع از اندیشه اصلاح طلبی و مقابله با افزون طلبی نماینده به دست شما اصلاح طلبان می شود نسبت به خذف ایشان هشدار دادم که نتیجه نظر همه ی آن جمعی بود که حضور داشتند من فکر می کنم این تصمیم پس از آن جلسه نتیجه بی توجهی به خواست همه ی آن جمع بود.
آنچه که عرض می نمایم با اشراف کامل به همه ی محدودیت ها و معذوریت های مدیریت ارشد استان می باشد .
عقل سیاسی ایجاب می کند در شرایطی که به ناحق جوی علیه آقای گروسی ایجاد شده است حد اقل تا دو سه ما اقدامی صورت نگیرد و پس از آن هم جابجای صورت پذیرد نه حذف ایشان از گردونه مدیریت.
غوغای اهانت ایشان به رهبری به استناد نوار صحبت های ایشان و به تصدیق دو تن از فرماندهان سپاه نه تنها اهانت نبوده بلکه صیانت از رهبری بوده است.

 مقاومتش در برابر خواسته های نامشروع نماینده مبنی بر واگذاری عاملیت توزیع آرد شهر به برادرش و قرار دادن یک نماینده از طرف ایشان در بازارچه مرزی قابل تقدیر و تحسین است نه برکناری فرمانداری که می توانست به اندیشه اش پشت پا بزند و بسان اکثریت فرمانداران فرمانبردار و نوکر نماینده باشد.

 فکر نمی کنید اقدام به حذف آقای گروسی در راستای تقویت خواسته های جریان مخالف دولت و نماینده می باشد؟

مطمئن باشید این اقدام باعث خواهد شد که فردای پس از آن نماینده و جریان مخالف هر خواسته ای را با شانتاژ و جوسازی بر استانداری تحمیل نمایند.

آقای گروسی می توانست مانند دیگر فرمانداران خواسته نماینده را تأمین نماید و نه تنها موقعیت خود را حفظ کند بلکه از پشتیبانی نماینده برای ماندنش در مقابل تصمیم استانداری بر خوردار باشد.

انتظار این بود بعد از انتخابات با فرماندارانی برخورد شود که فرمانداری و بخشداری ها را به ستاد تبلیغاتی نماینده مخالف دولت تبدیل نموده بودند و یا روز پس از اعلام نتیجه انتخابات که نامزد مورد نظرشان رأی نیاورده بود شتابان برای تبریک به خدمت نامزد پیروز رفتند و مورد بی توجهی قرار گرفتند نه آقای گروسی.

فردی هم که به جای آقای گروسی خواهید فرستاد با شناختی که از ایشان وجود دارد فرمانبردار نماینده خواهد شد.
با چه رویی ما فردا می توانیم مردم را به حمایت از دولتی دعوت کنیم که نمایندگانش در استان مبادرت به حذف نیرو های صادق و حامی واقعی دولت به خاطر شانتاژ و جوسازی می نمایند؟
من به این می اندیشم که به عنوان اعتراض به چنین تصمیم هایی از عرصه فعالیت های سیاسی تا بودن این وضعیت کنار بکشم و به اطلاع عموم برسانم.
پیشنهاد این است که یک بار دیگر به پیامد این تصمیم ها بیندیشید و نیروهای صادق را در برابر خواست جریان مخالف قربانی ننمایید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۷
نویسنده : سمکو
تاریخ : 05 تیر 1395
ساعت : 13:10:45

آآقای فتاحی این مردم بودن که خواستار برکنار نماینده بودن نه فرد خاصی در ضمن بهتر است برای مردم وشهرستان دیگر تصمیم‌گیری نکنید.صلاح مملکت خویش را خسروان داندپربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب