سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر:

دشت حر: سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از اعزام کاروان سلامت به مناطق زلزله‌ زده استان کرمانشاه در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش دشت حر ، سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اعزام کاروان سلامت به مناطق زلزله ‌زده غرب کشور، اظهار کرد: حمایت و سرکشی مستمر به آسیب ‌دیدگان زلزله برای رصد و تامین نیاز‌های آنان بسیار مهم بوده و این امر موجب می‌شود تا آن‌ها احساس کنند که در این برهه زمانی دشوار از زندگی تنها نیستند و بار دیگر با امیدآفرینی داوطلبان و نیکوکاران، می‌توانند زندگی خود را از سر بگیرند.

حبیب درگاهی بیان داشت: با برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است کاروانی متشکل از سه تیم درمانی از پزشکان متخصص و پیراپزشک آماده شود که یکی از آنان از ۹ اسفند‌ماه تا یازدهم، یک اکیپ اواخر اسفندماه و اکیپ دیگر نیز ۲ تا ۸ فروردین‌ ماه به این مناطق اعزام شوند.

درگاهی تصریح کرد: برای این تیم‌ها که جمعا ۲۰ نفر را شامل می‌شوند ۲ محل ثابت در شهر‌های سرپل‌ذهاب و تازه آباد ثلاث باباجانی در نظر گرفته شده است.

وی در پایان، یادآور شد: این تیم قرار است به ارائه خدمات بهداشتی ـ درمانی و حمایت روانی بپردازند، ضمن اینکه تمامی تجهیزات مورد نیاز این پزشکان داوطلب از سوی خود آن‌ها تأمین می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب