در آخرین روز از هفته دولت ؛

دشت حر: در آخرین روز از هفته دولت ۶ طرح عمرانی در شهرستان ثلاث باباجانی با حضور علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری افتتاح شد.

به گزارش دشت حر ، در آخرین روز از هفته دولت ۶ طرح عمرانی در شهرستان ثلاث باباجانی با حضور سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی افتتاح شد.

بنابراین گزارش در آخرین روز از هفته دولت،علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی با حضور در شهر مرزی ازگله طرح های تکمیل شده در این شهر را افتتاح کرد.

az2

سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی در پایان افتتاح این طرح ها بیان کرد: اجرای میدان شهرداری ازگله با اعتبار پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال،اجرای پل و آسفالت  شهر ازگله با اعتبار پنج میلیارد و دویست میلیون ریال،اجرای پارک کودک با کف پوش با اعتبار دویست و پنجاه میلیون ریال،زیر سازی و آسفالت معابر روستای دره ژاله سفلی از توابع بخش ازگله با اعتبار یک میلیارد و ششصد میلیون ریال،اجرای طرح هادی روستای آبدلان میرکی با اعتبار بالغ برسه میلیارد و پانصد میلیون ریال و افتتاح ساختمان مدیریت بحران ازگله با اعتبار بالغ بر یک میلیارد ریال،پروژه هایی بود که در آخرین روز از هفته دولت در بخش ازگله افتتاح شد.

az3

اکبری اظهار داشت: برای تکمیل این ۶ پروژه عمرانی در بخش ازگله بیست و پنج میلیارد و پنجاه میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه در راستای خدمات رسانی و محرومیت زدایی تلاش و کوشش خواهد کرد و مسئولین نیز خدمت به مردم را وظیفه خود می دانند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۲۰:۰۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب