دشت حر: صادق خدادادی فرماندار شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی، گفت: نظام مهندسی و دفاتر طراحی، کلیه پرونده های احداثی را تا ۲۵ اسفند ماه تحویل مالکین داده باشند و باید پرونده های احداثی تا تاریخ مذکور به مرحله اجرا برود.

به گزارش دشت حر ، با تاکید استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده، جلسه پیگیری صدور پروانه واحدهای احداثی در ثلاث باباجانی به ریاست خدادادی فرماندار شهرستان و با حضور بخشدار ازگله، شهرداران شهر تازه آباد و ازگله، ستاد معین، نظام مهندسی و دفاتر طراحی نقشه برگزار شد.

فرماندار ثلاث باباجانی در این جلسه، بیان داشت: دفاتر طراحی نقشه که پروانه شهرستان ثلاث باباجانی دارند، باید در شهرستان مستقر باشند.

صادق خدادادی تاکید کرد: نظام مهندسی و دفاتر طراحی تا ۲۵ اسفندماه، کلیه پرونده های احداثی را تحویل مالکین داده باشند و در غیر اینصورت با توجه به قانون مبنی بر اینکه شهرهای تازه آباد و ازگله زیر  ۲۵ هزار خانوار است کار طراحی، اجرا و نظارت به ستاد معین بنیاد مسکن استان کردستان محول می شود.

خدادادی خاطر نشان ساخت: مسئولین مربوطه روال رابطه ها و ضابطه های اداری را برای مردم سهل کنند.

وی تصریح کرد: مردم ما صبور هستند از صبر و هماهنگی مردم با ادارات مربوط به بازسازی سپاسگزارم و تاکید می کنم رابطه ها، ضابطه ها، سردرگمی و نیز روال کار را برای مردم شفاف سازی و عملا سهل نمائید.

در ادامه این جلسه کارشناسان نظرات خود را بیان کردند و جمع بندی شد که به صورت شبانه روزی شهرداری ها و نظام مهندسی با افزودن تعداد طراحان، روند صدور پروانه ها را افزایش دهند و نیز مقرر گردید که فرماندار برای مشکل بیمه تامین اجتماعی چاره اندیشی نماید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب