دشت حر: ماموستا ملا محمد محمدی با بیان اینکه دشمن به دنبال تفرقه افکنی در میان مردم و لطمه زدن به کشور است، گفت: نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تفرقه افکنی تنور دشمن را برای لطمه زدن به ایران اسلامی داغ نکنند.

به گزارش دشت حر ، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم مسلمانان را به وحدت و جلوگیری از ایجاد تفرقه دعوت کرده، از این رو ما نیز به عنوان یک مسلمان باید به طور قطع وحدت را در جامعه حفظ کنیم.
ماموستا ملا محمد محمدی افزود: بدون شک اگر مردم و مسئولان وحدت خود را برای این دوره از انتخابات حفظ کرده و از تفرقه دوری کنند، همچون دوره های گذشته شاهد حماسه ای دیگر در عرصه انتخابات خواهیم بود.
ماموستا محمدی عنوان کرد: مردم و گروه های سیاسی باید دست به دست هم دهند و راه نفوذ را بر دشمن ببندند تا به جهانیان نشان دهند که ایرانیان همواره برای دفاع از حق خود آماده اند.
وی به کسانی که به عنوان نامزد قصد حضور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را دارند، توصیه کرد: باید دست به دست هم دهیم تا انتخابات پرشور و در شان مردم ایران اسلامی برگزار شود.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ادامه داد: نامزدها باید به این نکته توجه کنند که تخریب رقیب و ایجاد تفرقه در جامعه بدون شک به نفع دشمنان است و تنور آنها را برای لطمه زدن به ایران اسلامی داغ می کند.
ماموستا محمدی با بیان اینکه دشمن از راه های مختلف به دنبال نفوذ در جامعه است، گفت: خوشبختانه مردم ما هوشیار هستند و همچون گذشته با حضور پر رنگ در پای صندوق های رای، راه نفوذ را بر دشمنان می بندند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پایان ضمن دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات اظهار داشت: بی شک حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری توطئه های دشمن را برملا خواهد کرد و مهر تاییدی بر حمایت همه جانبه مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد گذاشت.
لازم به ذکر است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد.
همچنین ثبت نام از داوطلبان ریاست جمهوری از ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ آغاز می‌شود و به مدت پنج روز ادامه می‌یابد و مهلت قانونی تبلیغات ۲۰ روزه برای نامزدهای تایید صلاحیت شده از هشتم تا ۲۷ اردیبهشت است.

منبع:irna
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۲


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب