دشت حر : ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه وحدت بین مسلمانان احساس خطر عظیمی را در بین نظام ‌های مستکبر جهانی به وجود آورده است ، گفت: آمریکا و اسرائیل برای بدنام کردن اسلام به تشکیل گروهک ‌های تکفیری همچون داعش پرداختند.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، با گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: وحدتی که در نظام جمهوری اسلامی ایران به چشم می‌خورد،الگویی برای سایر کشورهای اسلامی است که در مسیر بیداری اسلامی گام برداشته ‌اند.

امام جمعه ثلاث باباجانی با اشاره به رحمه للعالمین بودن پیامبر اسلام(ص) و تلاش ایشان برای وحدت جهان اسلام بیان داشت: اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران باید وحدت را برای همگانی کردن دعوت به اسلام به جهانیان صادر کند.

ماموستا شیخی پیروی همه جانبه از دستورات مقام معظم رهبری از سوی برادران اهل سنت و تشیع را از دستاوردهای وحدت در کشور دانست و افزود: همه ما به خدای واحد اعتقاد داریم و کتاب آسمانی ما نیز یکی است و تنها در برخی عقاید جزئی و احکام اختلاف وجود دارد.

وی با بیان اینکه وحدت بین مسلمانان احساس خطر عظیمی را در بین نظام‌های مستکبر جهانی به وجود آورده است،خاطرنشان کرد: آمریکا و اسرائیل برای بد نام کردن اسلام به تشکیل گروهک‌های تکفیری همچون داعش پرداختند.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان گفت: وحدت نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری تحقق یافته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب