در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی ؛

دشت حر: علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی: از حسن اعتمادی که استاندار،دکتر شاه حسینی معاون سیاسی استانداری و شاه آبادی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری به بنده داشتند تشکر میکنم.

به گزارش دشت حر ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی پنج شنبه ۲۸ مرداد ۹۵ با حضور مسئولان و جمعی از مردم در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور یوسف شاه حسینی معاون سیاسی استانداری کرمانشاه،امیر شاه آبادی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری،اعضای شورای تامین شهرستان،موستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی،شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس،مدیران ادارات ثلاث باباجانی و جمعی از مردم شهرستان برگزار شد،علی اکبر اکبری به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی گردید.

t vm

امام جمعه ثلاث باباجانی :

انشاالله آقای نادری نماینده مادام العمر مردم اورامانات هستند.

sha

در این مراسم شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی به عنوان اولین سخنران ابتدا ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به وطن،گفت:

از تلاش ها و کوشش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی،سپاه پاسداران،نیروهای انتظامی و همه دست اندرکاران به دلیل تامین امنیت پایدار و سرکوب و به هلاکت رساندن تعدادی از عناصر تکفیری و تندرو تقدیر و تشکر می کنیم.

ماموستا شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی از انتصاب فرماندار جدید شهرستان استقبال کرد و بیان نمود: تغییر فرماندار در واقع باز شدن درب فرمانداری بر روی مردم شهرستان است(وی معتقد بود که قبل از این درب فرمانداری بروی مردم شهرستان ثلاث باباجانی بسته بود.)

ماموستا ملا احمد شیخی در ادامه افزود: امیدوارم دیگر شاهد چاپلوسی و تملق در شهرستان ثلاث باباجانی نباشیم.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان پیشاپیش فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: انشاءالله در نماز جمعه فرماندار جدید ثلاث باباجانی،برنامه ها،خدمات دولت و نظام را برای مردم بیان نمایند.

لازم به ذکر می باشد امام جمعه ثلاث باباجانی در سخنان خود در این مراسم  برای شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس آرزوی مادام العمری این پست برای وی کرد و گفت: انشاالله آقای نادری نماینده مادام العمر مردم اورامانات هستند.(امام جمعه ثلاث باباجانی در جواب سوال خبرنگار دشت حر در این رابطه بیان نمود: منظور بنده این بوده که نماینده بتواند با پیگیری مطالبات مردم منطقه و تلاش جهت خدمت صادقانه به آنها،آرای خود را در دوره های بعدی حفظ و حتی بر آن بیفزاید)

امام جمعه شهر ازگله :

به دور از برخی مشکلات به وجود آمده،خدمات علی گروسی قابل تقدیر و تشکر است.

barati

ماموستا براتی امام جمعه شهر ازگله نیز در ابتدا از همه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در شناسایی و به هلاکت رساندن تعدادی از نیروهای تکفیری تشکر کرد و گفت: امنیت کشور حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای گمنام و بی ادعا است .

امام جمعه شهر ازگله با تشکر از خدمات دولت و فرماندار اظهار داشت: به دوراز برخی مشکلات به وجود آمده،خدمات علی گروسی قابل تقدیر و تشکر است.

ماموستا براتی افزود: تلاش شبانه روزی فرماندار و همت نماینده اورامانات در روکش آسفالت ازگله به سرپل ذهاب به همراه لوله کشی و آبرسانی به یکی از شهرک های شهر ازگله قابل تقدیر و تشکر است .

وی در ادامه  گفت: بحث فوریت های پزشکی ازگله از دیگر مطالبات مردم این منطقه بود که الحمدالله انجام شد و ما قدردان و قدرشناش این امر هستیم .

امام جمعه شهر ازگله مردم شهرستان ثلاث باباجانی را مردمی انقلابی و مرز دار عنوان کرد و گفت: این مردم در تمامی صحنه های مهم و حساس،نظام  و انقلاب را همراهی کرده اند و به آن وفادار هستند.

ماموستا براتی در پایان گفت: انتظار میرود مسئولان دلسوز نظام و انقلاب خدماتی در خور شان مردمان فهیم و انقلابی این دیار ارائه دهند.

شهاب نادری نماینده اورامانات:

۴ میلیارد اعتبار به شهرستان محروم و مرزی ثلاث باباجانی اختصاص یافته است که بسیار کم و ناچیز است.

naderi

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم عملیات غرور آفرین نیروهای نظامی،انتظامی و امنیتی را در هلاکت و دستگیری نیروهای تکفیری تبریک گفت.

شهاب نادری اظهار داشت: استان کرمانشاه به قطع یقین یکی از امن ترین استان های کشور است و نفوذ چند نفر نمیتواند موجب ناامنی این استان مرزدار گردد و از برخی از مسئولین محترم خواهشمندیم تلاش نکنند که استان کرمانشاه را ناامن جلوه دهند.

نادری خاطرنشان کرد: ناامن نشان دادن استان کرمانشاه موجب جلوگیری از سرمایه گذاری در این استان امن و مرزدار است.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسائل زیادی هست اما بنا به دلایلی از گفتن آن صرفه نظر میکنم و انشاءالله بعدا آنها را پیگیری خواهم کرد.

شهاب نادری در ادامه بیان داشت: مدارک مستند و مهمی از بحث مرز در مورد محرومیت و به وجود آمدن دو دستگی بین مردم ثلاث باباجانی وجود دارد که الان از ذکر آن میگذرم اما در آینده ای نزدیک این مسائل را در حوزه قوه قضاییه پیگیری خواهم کرد.

نادری از مبلغ کم اعتبار اختصاص یافته به شهرستان ثلاث باباجانی انتقاد کرد و خطاب به معاون استاندار کرمانشاه گفت: ۴ میلیارد به شهرستان محروم و مرزی ثلاث باباجانی اختصاص یافته است که بسیار کم و ناچیز است و اگر مبلغ تخصیص یافته همین مبلغ است من به استاندار گفته ام و خواهم گفت که مبلغ ۴ میلیارد تومان را برگشت بدهید و بنده با دعوت از چند سرمایه گذار مبلغ مورد نظر را جبران میکنم.

نماینده مردم اورامانات کم بودن مبلغ اعتبار تخصیص یافته به شهرستان ثلاث باباجانی را به گردن فرماندار انداخت و گفت: متاسفانه در زمان توزیع اعتبارات فرماندار شهرستان باید از حق شهرستان ثلاث باباجانی دفاع میکرد که اینکار را نکرد و بجای ۴ میلیارد،۱۰ میلیارد می گرفتند و همین اقدامات جناب آقای گروسی است که بنده هنوز جلسه شورای اداری را در ثلاث باباجانی تشکیل نداده ام.

نادری عنوان کرد: مردم شهرستان ثلاث باباجانی به دولت تدبیر و امید رای داده اند و دولت باید خدمات رسانی انجام دهد اما متاسفانه در ثلاث باباجانی کمتر این خدمت رسانی به چشم میخورد و مسولین استانی باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

وی در خصوص آسفالت جاده ازگله اظهار داشت: وظیفه دولت است که به جاده ها برسد و ازگله از دوران رژیم ستم شاهی بخش بوده و آسفالت یک جاده وظیفه است که باید انجام بگیرد و بنده به عنوان نماینده مردم اورامانات بارها در خصوص مشکلات جاده اورامانات به وزیر راه و شهرسازی تذکر داده ام و همواره مشکلات را از آقای بهادری مدیر کل راه و شهرسازی پیگیری می کنم.

نادری در پایان با اشاره به درآمدهای مرزی شهرستان ثلاث باباجانی عنوان کرد: مستند دارم که در یک روز درآمد مرز مبلغ ۱۱ میلیارد بوده است اما فقط ۷۳ میلیون تومان آن به مردم رسیده است و باید روشن شود این مبلغ کجا رفته است و اینکه امام جمعه محترم ذکر نمودند که درب فرمانداری امروز بر روی مردم ثلاث باباجانی باز شده است بله واقعیت دارد و امروز مردم می توانند بجای عده ای قلیلی به فرمانداری مراجعه کنند و از جناب اکبری خواهش میکنم که قدر این مردم را بداند و درب فرمانداری را بر روی آنها باز بگذارد.

علی گروسی:

در طول مدت خدمتم از تمامی روستاهای شهرستان بازدید و دیدن کردم و مشکلات آنها را به وضوح از نزدیک مشاهده نمودم.

garosi

فرماندار سابق شهرستان ثلاث باباجانی نیز در این مراسم از مردم بابت ابراز محبت و استاندار کرمانشاه به دلیل اعتماد و سپردن سنگری دیگر از خدمت به خلق تقدیر و تشکر کرد.

علی گروسی گفت: بنده در مجموع به مدت ۲۱ ماه به عنوان معاون فرماندار،سرپرست فرمانداری و فرماندار در شهرستان  ثلاث باباجانی در خدمت مردم بوده ام.

گروسی اظهار داشت: در این مدت استراتژی اینجانب این بوده است که کارها و برنامه هایم بر اساس اخلاق باشد و مورد دوم مردم داری بود که قضاوت این موارد را به مردم عزیز میپسارم.

وی افزود: در طول مدت خدمتم از تمامی روستاهای شهرستان بازدید و دیدن کردم و مشکلات آنها را به وضوح از نزدیک مشاهده نمودم.

فرماندار اسبق شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به گوشه ای از خدمات انجام گرفته عنوان کرد: انتقال پروژه آب از سد آزادی به دشت حر تقربیا به پایان رسیده است و حدود ۹۵ درصد آن تمام شده که انشالله در هفته دولت و یا حداکثر تا پایان سال به بهره برداری میرسد و با این پروژه تحول عظیمی در صنعت کشاورزی شهرستان به وقوع می پیوندد که حدود ۱۰۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان زیر آب خواهد رفت.

علی گروسی همچنین گفت: در سال گذشته ۱۷ پروژه راه در شهرستان شروع شد که در شهرستان ثلاث باباجانی بی سابقه بوده است و با اتمام این پروژه ها ۱۰۴ کیلومتر به راه های آسفالته شهرستان اضافه می شود.

گروسی ضعف ها را در دو حوزه کمبود اعتبارات و توان مدیریتی در هر مکان دانست و افزود: با صبحت های که با مجموعه مسولان شهرستان و کارکنان فرمانداری انجام شده تا حد توان سوء مدیریت را بر طرف کردیم و مشکلات در حوزه کمبود اعتبارات بوده که خارج از توان شهرستان و حتی استان است.

وی خدمات ارائه داده شده را خدمات نظام به مردم و منطقه عنوان کرد و گفت  انتظار داریم در کنار بیان مشکلات،خدمات نظام را منعکس و بیان کنیم.

گروسی خاطرنشان کرد: در همین شهر تازه آباد چندین شهرک دارای مشکلات بودند که با پیگیری ها و رایزنی های لازم مشکل آنان مرتفع شد و این از وظایف ما مسئولین است و نیازی هم به تقدیر و تشکر نداریم چرا که در مقابل این اقدامات حقوق دریافت می کنیم.

علی گروسی پاسخگو بودن به مردم در همه روزهای اداری را از دیگر نقاط قوت دوران فرمانداری خود بیان کرد و افزود : حتی شبانه نیز پاسخگو مشکلات و درخواست های مردم بوده ام و در این بین حتی برخی از مشکلات شخصی ارباب رجوع ها را بر طرف کردیم و همچنین کسانی نیز بودند که درخواست شخصی و منفعت شخصی را دنبال می کردند که ما در مقابل آنها ایستادیم.

گروسی در پایان گفت : حضور فعالانه در شبکه های اجتماعی و مجازی و ارتباط مستمر با جوانان از دیگر برنامه های موفق در ثلاث باباجانی بود و در اینجا از همه ی مردم شهرستان و اقشار مختلف که در این مدت آن ها را زحمت داده ایم تقدیر و تشکر کرد.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه :

با هم فکری و همراهی می توانیم مشکلات استان و کشور را حل کنیم.

shaho

یوسف شاه حسینی معاون سیاسی استانداری کرمانشاه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی با درود بر شهدا اظهار داشت: قدرت ، امنیت و آرامش کشور مدیون خون پاک شهدا است.

شاه حسینی گفت : مردم ثلاث باباجانی مردمی مرزدار و انقلابی هستند که همیشه یار و یاور انقلاب و نظام بوده اند.

وی در ادامه عنوان کرد : چنانکه امام راحل بیان فرمودند رمز پیروزی انقلاب در وحدت است و زمانی که وحدت باشید پیروزی حتمی است.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه همچنین گفت : مقام معظم رهبری نیز بر کمله وحدت تاکیدات فراوانی داشته اند و وحدت را عامل پیروزی در مقابل دشمنان عنوان کرده است و هرکسی را که اختلاف را ایجاد کند در واقع شمشیر دشمن را تیز کرده است.

شاه حسینی با هم بودن را رمز موفقیت عنوان کرد و گفت : اراده و همکاری جمعی است که موفقیت را به وجود می آورد و اراده و همکاری در هر جا باشد عرصه را بر منفعت طلبان شخصی و دشمنان تنگ می کند.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه ابراز داشت : با هم فکری و همراهی می توانیم مشکلات استان و کشور را حل کنیم و به سوی جلو گام برداریم و در این با هم بودن دشمانان و منفعت طلبان متضرر خواهند شد.

این مقام ارشد استان کرمانشاه بیان داشت : دشمن همیشه در انتظار غفلت ما است چرا که دشمن در انتظار یک حرکت اشتباه ، جمله اشتباه و … تا از این اشتباه سو استفاده نماید و حرکت و جریانی بسازد اما به شکر خدا در سایه وحدت و هم دلی دشمن تا الان نتوانسته است به این هدف شوم خود دست یابد.

سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی:

از استاندار،معاون سیاسی استانداری و مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری تشکر میکنم.

akbari

علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی هم در این مراسم گفت: از حسن اعتمادی که استاندار،دکتر شاه حسینی معاون سیاسی استانداری و شاه آبادی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری به بنده داشتند تشکر میکنم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوب و شایسته ای برای مردم خوب این دیار باشم.

در پایان این مراسم از خدمات علی گروسی تقدیر و علی اکبر اکبری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی منصوب شد.

tagh

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۸

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب