در گفت و گو با دشت حر؛

دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی: جمهوری اسلامی ایران، این ام القرای جهان اسلام بیش از هر کشور دیگری نیازمند وحدت اقوام و مذاهب مختلف است.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، اظهار داشت: خداوند پیامبران را برای ایجاد امت واحده مبعوث کرده است تا همه اقوام و مذاهب یکی شوند.

وی با بیان اینکه خلقت همه انسان ها از یک زن و مرد بوده است، خاطرنشان ساخت: سجده تمامی ملائکه بر انسان در مقابل نافرمانی و سرکشی شیطان، نمونه بارزی از اتحاد است که نشان می دهد مخلوقات الهی به ویژه مسلمانان باید متحد باشند.

امام جمعه ثلاث باباجانی افزود: در جمهوری اسلامی ایران که ام القرای جهان اسلام است، بیشتر از هر کشور دیگری نیازمند وحدت دولت و ملت و اقوام و مذاهب مختلف است.

وی تصریح کرد: از آن جا که پرچم وحدت در این سرزمین بر افراشته شده و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مبارزه با استکبار از ایجاد برخاسته است، نیاز به وحدت بیشتری داریم.

ماموستا شیخی ادامه داد: در رأس بعضی از کشورها کسانی حکومت می کنند که خواهان وحدت نیستند ولی از آنجا که رهبر، نظام، مجلس و قانون ما وحدت می خواهد ما باید بیشتر مروج وحدت باشیم.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان با تأکید بر اینکه باید مانند دوران دفاع مقدس در سایر جبهه ها هم همفکر و همدل باشیم، گفت: باید وحدت دینی و الهی و اخوت اسلامی را رعایت کنیم تا برای دیگر کشورهای اسلامی و جهان الگو و نمونه باشیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب