آوای دشت حُر : امام جمعه پاوه گفت: در سالی که مزین به اقدام و عمل است کارگزاران دولت با تلاش و جدیت زمینه تأمین معیشت و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم را فراهم کنند. به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، ملا قادر قادری روز دوشنبه در دیدار فرماندار و کارکنان فرمانداری شهرستان […]

mgh

آوای دشت حُر : امام جمعه پاوه گفت: در سالی که مزین به اقدام و عمل است کارگزاران دولت با تلاش و جدیت زمینه تأمین معیشت و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم را فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، ملا قادر قادری روز دوشنبه در دیدار فرماندار و کارکنان فرمانداری شهرستان پاوه با وی افزود: ملت بزرگ ایران در سال گذشته شاهد تلخی و شیرینی های زیادی بوده که مهمترین مشکلات وضعیت اقتصادی و معیشتی و بیکاری جوانان بود.
وی اظهار امیدواری کرد: کارگزاران دولت امسال با عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای محقق شدن اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل، گام های مؤثری در زمینه ارتقاء معیشت مردم و اشتغال جوانان بردارند.
ماموستا قادری با اشاره به شیرینی های سال ۹۴ این سال را سال سرفرازی، اتحاد و یکدلی ملت و توفیق دیپلماسی دولت عنوان کرد و گفت: با وجود مشکلاتی که در سال ۹۴ داشتیم، ملت ایران در ۲۲ بهمن با حضور سبز خود بعد از ۳۷ سال بار دیگر انقلاب اسلامی را یاری کردند و در هفتم اسفند نیز با حضوری دیگر، از نظر سیاسی نظام را دوباره بیمه کرده و ثابت کردند که همواره یار و یاور رهبر و نظام خود هستند.
پرویز ایده پور فرماندار پاوه نیز گفت: در سال جدید با عزمی راسخ در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گام برداشته و در جهت ارتقای وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و اشتغال جوانان تلاشی مضاعف خواهیم داشت.

منبع:IRNA

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب