در همایش بزرگ وحدت ؛

دشت حر : ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه با اشاره به وفاداری پیروان اهل تسنن به انقلاب اسلامی ایران،گفت: مردم منطقه اورامانات یاوران همیشگی انقلاب و رهبری بوده اند و هرگز از بیعت با ولی فقیه زمان خویش دست نمی کشند.

به گزارش دشت حر ، ماموستا ملا قادر قادری در همایش بزرگ وحدت که در کرمانشاه برگزار شد،ضمن گرامیداشت این هفته و فرا رسیدن میلاد پیامبر مکرم اسلام(ص)،از حضرت امام(ره) به عنوان اولین منادی وحدت در کشور در قبل و بعد از دوران انقلاب اسلامی یاد کرد.
وی افزود: پیام های راهگشای ایشان همواره بین شیعه و سنی و تمامی مسلمانان عامل وحدت بود و پیروان اهل سنت نیز همیشه از ایشان به نیکی یاد می کنند.
ماموستا قادری خاطرنشان کرد: حدود چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و هر ساله به خاطر حمایت ها و پشتیبانی های خداوند متعال،درایت و هدایت امام(ره) و مقام معظم رهبری،وحدت کلمه و صبر و استقامت مردم بر اقتدار آن افزوده شده است.
امام جمعه پاوه بیان داشت: در تمامی این سال ها اهل سنت با وجود مشکلات متعدد،همواره خود را مقید به دفاع از انقلاب و حمایت از نظام و رهبری دانسته و در هر صحنه ای که لازم بوده برای پشتیبانی از آن به میدان آمده اند.
وی ادامه داد: با فرا رسیدن هفته وحدت نیز جشن های بزرگ و باشکوهی در منطقه اورامانات برگزار شد،تا تداومی بر جشن های ۶۰ ساله ایام ولادت رسول مکرم اسلام(ص) باشد.
ماموستا قادری همچنین با تقدیر از آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان به خاطر شرکت در جشن های هفته وحدت در مناطق سنی نشین استان،گفت: این حضور خود عامل مهمی برای افزایش وحدت بین مذاهب اسلامی است.
امام جمعه پاوه در پایان خواستار توجه بیشتر مسئولان به جوانان منطقه اورامانات بویژه تلاش برای رفع مشکل اشتغال آنان از سوی دولت شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۲۳:۴۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب