دشت حر: ماموستا ملا قادر قادری جمهوری اسلامی را با بیش از ۱۷هزار شهید؛ اولین و بزرگترین قربانی ترور در دنیا دانست و گفت: این تعداد شهید که در میان آنها روسای قوای مجریه و قضائیه، نمایندگان مجلس و دیگر شخصیت ها دیده می شود نشان می دهد هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی از ناحیه تروریست ضربه ندیده است.

به گزارش دشت حر ، امام جمعه پاوه در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری و شوراهای حل اختلاف شهرستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و۷۲ تن از یارانش و تبریک هفته قوه قضائیه، به اهمیت نقش مردم در عرصه ها و صحنه های حساس و تعیین کننده انقلاب ونظام اشاره کرد و اظهار داشت: هر زمان مردم در صحنه حضور پیدا کرده اند توطئه های دشمنان خنثی شده است.
ماموستا ملا قادر قادری تصریح کرد: همین حضور و پشتیبانی مردم بوده که انقلاب و نظام استوار و مقتدر گام به جلو نهاده است و از این رو توجه به این مردم قدرشناس ضروری است.
ماموستا قادری با قدردانی از حضور گسترده مردم روزه دار ایران اسلامی و به خصوص مردم پاوه در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان داشت: بعد از حضور حماسی ملت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، این حضور گسترده در روز قدس بر اقتدار ایران اسلامی افزود که این حضور نشان دهنده آگاهی، بصیرت و عشق و علاقه مردم به نظام است.
امام جمعه پاوه در ادامه سخنان خود به پیشرفت علم و تکنولوژی و تأثیر گذاری آن در روند زندگی مردم و کشورها اشاره کرد و با تاکید بر اینکه باید برای عقب نماندن از قافله پیشرفت با تکنولوژی همراه و مسلح به آن شویم، گفت: فراگیری و مسلح شدن به علم و تکنولوژی باید همراه با هوشیاری و بصیرت و حفظ ارزشها، اعتقادات و باورهای خودمان باشد.
ماموستا قادری با اشاره به ضرورت توجه علما، اولیا و مسئولان در تربیت و پرورش فرزندان و جوانان و نوجوانان خاطرنشان ساخت: نباید در هیچ شرایطی در این راه غفلت کنیم زیرا که غفلت ما آرزوی دشمنان است.
وی در ادامه به اهمیت امنیت و نقش آن در جوامع اشاره کرد و افزود: امروز امنیت برای مردم و مسئولان هر جامعه ای مهم و حائز اهمیت است و باید برای حفظ وتقویت آن همه تلاش کنیم.
ماموستا ملا قادر قادری تصریح کرد: نعمت امنیت را کسانی می دانند که از داشتن آن محروم هستند ولی آنان که از این نعمت بهره مند هستند ارزش آن برایشان زیاد نمایان نیست.
ماموستا قادری با اشاره به حوادث مسجد الحرام و انفجار انتحاری در نزدیکی این مکان مبارک و مقدس گفت: کار تندروهای تکفیری و افراطی به جایی رسیده است که درصدد منفجر کردن مسجد الحرام و بیت الله هستند که دیگر قابل تحمل نیست.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم به ویژه جوانان شهرستان پاوه در مساجد و در مراسم نمازهای تراویح و ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان این حضور را که نسبت به بیست وهشت سال گذشته بی نظیر بوده حاوی پیام مهمی دانست و اظهار داشت: پیام این حضور تنفر و انزجار مردم و جوانان این شهرستان از عناصر تندرو و تکفیری است و مردم با حضور گسترده خود در مساجد و نمازهای تراویح بر مقابله با تکفیری ها تأکید کردند.
امام جمعه پاوه در پایان خواستار توجه جدی مسئولان به امور معیشتی مردم و تلاش برای اشتغال جوانان شد.
قبل از سخنان ماموستا قادری، رئیس دادگستری شهرستان پاوه گزارشی از عملکرد دستگاه قضائی شهرستان را ارائه داد و در پایان از قضات و کارکنان نمونه دادگستری و شوراهای حل اختلاف شهرستان پاوه با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.

منبع:irna

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱:۳۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب