در شورای اداری پاوه ؛

دشت حر: ماموستا ملا قادر قادری: ما اقرار و اعتراف داریم دولت ها در جمهوری اسلامی در حد توان کارهای خدماتی زیادی مانند آب، برق، گاز، جاده و… انجام داده و برای بهداشت و رفاه مردم زحمت کشیده اند، ولی اگر این خدمات را با زحمات و دلسوزی مردم اورامانات بخصوص پاوه مقایسه کنیم، این کارها و اقدامات خیلی کم و قابل قیاس نیست.

به گزارش دشت حر ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پاوه؛ ماموستا ملا قادر قادری در جلسه شورای اداری پاوه که با حضور برخی از مدیران ارشد وزارت نیرو، تنی چند از مدیران کل استان و برخی از مسئولین اداری شهرستان برگزار شد، ضمن اظهار خوشحالی از حضور مسئولان حاضر و تقدیر از بانی جلسه (ایده پور فرماندار پاوه) و داعی مسئولان (نادری نماینده اورامانات)، بیان داشت: ذات سفر و حضور مسئولان در مناطق مرزی و محرومی همچون پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، کاری پسند و جای تقدیر دارد.

سفر مسئولان، چند ماه مانده به انتخابات بیشتر تبلیغاتی است

امام‌ جمعه پاوه افزود: تجربه ۳۷ ساله نشان داده سفر مسئولان، چند ماه مانده به انتخابات بیشتر تبلیغاتی است، معهذا امیدواریم این سفر با هر انگیزه ای انجام گرفته، منشاء خیر برای منطقه باشد.

 استاندار عوض شدند، اما مشکل آب پاوه هنوز حل نشده است

 وی با اشاره به مشکلات شهرستان پاوه ادامه داد: مشکل اصلی شهر ما که باید به آقایان وزارت نیرو برسانیم، مشکل بی آبی است؛ برای رفع این مشکل ۶ سال پیش توسط استاندار وقت جناب مهندس غفوری کلنگ انتقال آب هانی کوان به پاوه زده شد، در این مدت ۵ استاندار محترم به استان آمده اند و رفته اند، اما مشکل ما هنوز حل نشده است.

 ایشان تصریح کرد: اگر دولت محترم بودجه ندارد، این یک بحث است و اگر مدیران استان نسبت به این موضوع بی توجه اند، بحثی دیگر، که از نظر ما بخش دوم است، خدا و پیامبر شاهد باشند از مدیران استان گله مندیم.

 مجریان سد داریان برای مردم این دیار کاری نکردند

 ماموستا قادری در ادامه با اشاره به بی توجهی مجریان سد داریان، گفت: در طول ۹ سال گذشته جاده های ما تحت فشار وسایل نقلیه سنگین سد، خراب شده است و این آقایان ۹ میلیون تومان برای جبران این خسارت ها هزینه نکردند.

 وی اضافه کرد: خوشحال بودیم مجریان طرح سد داریان مردم ما را بیش از این آزار نمی دادند و کاری می کردند که در غیاب آنها، برایشان دعای خیر می کردیم، نه اینکه کار خودشان را انجام دادند و کاری برای این مردم نکردند.

 خدمت به مردم یک وظیفه است/خدمات دولت قابل قیاس با زحمات و دلسوزی مردم پاوه نیست

 امام جمعه پاوه با بیان اینکه خدمت به مردم یک وظیفه است،خاطرنشان کرد: هر نوع خدمت در مناطق مرزی و محروم دو بعدی است، بعد عمرانی و سازندگی و بعد سیاسی و اقناعی که دولت دارد به مردم اهل سنت و کورد خدمت می کند.

 وی افزود: ما اقرار و اعتراف داریم دولت ها در جمهوری اسلامی در حد توان کارهای خدماتی زیادی مانند آب، برق، گاز، جاده و… انجام داده و برای بهداشت و رفاه مردم زحمت کشیده اند، ولی اگر این خدمات را با زحمات و دلسوزی مردم اورامانات بخصوص پاوه مقایسه کنیم، این کارها و اقدامات خیلی کم و قابل قیاس نیست.

مردم چون آثار سفر مسئولان را نمی بینند به این سفرها خوشبین نیستند

 ماموستا قادری در پایان خطاب به هیئت حضار گفت: از حضورتان ممنونیم و امیدواریم آثار زحمات و حضورتان را در آینده شاهد باشیم، لیکن به دلیل عملکرد برخی از آقایان، مردم به این سفرها خوشبین نیستند، زیرا قبل از شماها بزرگانی چون ریاست محترم جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو به استان و پاوه آمده اند، یا من خبر ندارم یا آثاری از سفر و حضور این آقایان را در منطقه ندیدیم و لمس نکردیم.

 گفتنی است پیش از سخنان امام جمعه پاوه، ایده پور فرماندار شهرستان پاوه گزارش مفصلی از وضعیت شهرستان و نیازمندی های شهرها و روستاهای این شهرستان را به سمع مهمانان رساند و نادری نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز به فلسفه و علت سفر این مدیران و برخی از مشکلات شهرستان پاوه اشاره و از مسئولان حاضر درخواست توجه لازم به حل مشکلات را نمود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب