دیدار مسئولان شهرستان پاوه با ماموستا قادری ؛

دشت حر: به مناسبت آغاز هفته دولت مسئولان شهرستان پاوه با ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه دیدار کردند.

به گزارش دشت حر  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پاوه ، مسئولان شهرستان پاوه به مناسبت آغاز هفته دولت در مسجد قبا با ماموستا ملا قادر قادری دیدار کردند.

مسئولان به امانتی که به آنها سپرده شده است خیانت نکنند

در این دیدار ماموستا قادری ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،حفظ امانت را یک تکلیف الهی دانستند و با اشاره به آیه ۲۷ سوره مبارکه انفال عنوان کردند: خداوند بزرگ در این آیه به اهل ایمان می‌فرماید: ای اهل ایمان به خدا و رسول او و آنچه در اختیار دارید خیانت نکنید،پس می‌طلبد در مسئولیت‌هایی که به‌ عنوان امانت به ما واگذار شده است خیانت نکنیم.

وی خطاب به مسئولان حاضر افزودند: همه شما عزیزان که حضور دارید در جمهوری اسلامی صاحب امضاء و پاسدار و نگهبان و راعی مردم هستید و روزی در برابر آن امضاء در دیوان الهی محاکمه خواهیم شد،پس سعی کنیم در حفظ این امانت که به ما سپرده‌ شده است به یاری حق بکوشیم.

m2

دهه چهارم انقلاب با دهه ۶۰ متفاوت است

ماموستا قادری شهیدان رجایی و باهنر را از مخلص‌ترین نیروهای انقلاب و شهادتشان را صدمه‌ای بزرگ بر پیکره نظام اسلامی دانستند و گفتند: هرچند شهادت این عزیزان صدمه‌ای بزرگ بود،اما کلمات و حکمت و بیانات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی تسکینی بر آن مصیبت بزرگ بود و تحمل آن برای ما سهل و آسان گشت.

ایشان افزودند: امروز هم مقام معظم رهبری را در حل مشکلات رمزگشا می‌دانیم و معتقدیم اگر درایت و حکمت ایشان نباشد،در مقابل این هجمات با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی دهه چهارم انقلاب را متفاوت با دهه ۶۰ عنوان کردند و گفتند: هوشیاری و بیداری دهه چهارمی‌ها با اخلاص و درایت دهه اولی‌ها متفاوت است.

در دهه اول انقلاب،نیروها،مخلص و صبر و حوصله بیشتری داشتند ولی نیروهای مسئول در دهه چهارم عجول و برای بقای خود حذف دیگران را در اولویت قرار می دهند.

مسئولان حفظ امنیت و وحدت را با اولویت مد نظر داشته باشند

امام‌جمعه پاوه در ادامه سخنان خود به در پیش بودن انتخابات اشاره کردند و گفتند: تا چند ماه دیگر انتخابات در پیش است لذا باید خیلی هوشیار باشیم،بنده از اعضای محترم شورای تأمین شهرستان خواهش می‌کنم در جلسات خود مسئله حفظ امنیت و حفظ وحدت را با اولویت مدنظر قرار دهند و با وجود حساسیت‌های داخلی و دشمنی‌های خارجی،نهایت دقت را به خرج دهند تا خدای‌ ناکرده شاهد اتفاقات ناگوار در شهرستان نباشیم.

خدمات دولت در سال گذشته رضایت بخش نبوده است

ماموستا قادری سپس به اقدامات انجام‌ شده دولت برای شهرستان اشاره کردند و گفتند: از اقدامات صورت گرفته امسال هم خوشحالیم و هم گله‌مندیم،در جدول پروژه های آماده برای افتتاح  هفته دولت،فقط سخن از اقدامات چند اداره از جمله اداره راه و شهرسازی و شهرداری به میان آمده بود،ظاهر امر امسال در شهرستان کمترین بودجه هزینه شده و این می‌رساند که خدمت به مردم ما در سال گذشته رضایت بخش نبوده است.

وی افزودند: امیدواریم آثار خدمت تمامی ادارات در شهرستان پاوه بیش‌ از پیش هویداتر باشد زیرا هر کس در این شهر خدمت کند مردم قدردان زحمات وی هستند و از او به نیکی یاد می‌کنند،و بنده به‌ نوبه خود از اقدامات همه ادارات بخصوص رئیس محترم اداره راه و شهرسازی و شهرداری پاوه تشکر و قدردانی می‌کنم.

m3

از شیوه عزل و نصب در چند اداره پاوه گله‌مندم / مدیران کل مصلحت شهرستان را فراموش نکنند

امام‌جمعه پاوه در ادامه به مسئله عزل و نصب‌های چند ماه گذشته اشاره کردند و گفتند: بنده اگر چه در عزل و نصب‌ها دخالتی ندارم ولی از شیوه عزل و نصب در چند اداره پاوه گله‌مندم.

ایشان افزودند: در طول ۳۷ سال گذشته هیچ‌گاه مدیران کل را به‌ اندازه این دوره همراه نماینده ندیده‌ام،مدیران محترم استان ضرورت دارد مصلحت شهرستان و ادارات خود و ادارات تحت نظر را هم فراموش نکنند.

ماموستا قادری تصریح کردند: عزل و نصب‌ها امری طبیعی است ولی با توجه به بافت فرهنگی منطقه و سابقه خانواده‌ها،می‌طلبد مسئولان ما با حکمت و آینده‌نگری کار کنند تا شاهد اختلاف و تفرقه در منطقه نباشیم.

عزل و نصب غیر کارشناسانه بر پیکیره شهرستان لطمه می زند

امام‌جمعه پاوه با اشاره به اینکه عزل و نصب‌ها اگر غیر کارشناسانه باشد،بر پیکره شهرستان لطمه وارد خواهد کرد،خاطرنشان کردند: ضروری است اعضای محترم شورای تأمین با مدیران محترم کل که قصد عزل و نصب دارند،جلسه مشورتی داشته باشند و با استفاده از شعور انقلابی و مصلحت منطقه‌ای اقدام گردد تا هم خدمت در ادارات مفیدتر و هم در سطح منطقه شاهد وحدت و تفاهم بیشتری باشیم.

ماموستا قادری اضافه کردند: مشکل دیگر این است هر کس در این شهر پست می‌گیرد،توفیق خود را به دیگران نسبت می‌دهد و هر کس هم که از مسئولیت کنار گذاشته می‌شود،امام‌جمعه را مقصر و خود و خانواده‌اش اولین کارشان ترک نماز جمعه است.

ایشان با اشاره به دخالت نمایندگان در عزل و نصب‌ها خاطرنشان کردند: نماینده مجلس هر کسی باشد جایگاه وی نزد ما محترم است ولی باید ایشان هم حد و حدود و وظیفه خود را بشناسد و برای دیگران احترام قائل شود.

وی افزودند: ما در این شهر غمخوار نظام و مردم هستیم و برای جمهوری اسلامی تلاش می‌کنیم،راه پیروزی نماینده مجلس این است که تنها به دنبال عزل و نصب غیر کارشناسانه نباشد و برای مردم و مسئولان شهر احترام قائل شود تا مردم و مسئولان هم برای ایشان ارزش قائل شوند.

ماموستا قادری در خاتمه از خدمات جناب سرهنگ اسدی فرمانده سابق نیروی انتظامی پاوه و آقای سعدی فتاحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه تشکر کردند.

لازم به ذکر است قبل از سخنان امام‌جمعه محترم،آقای ایده پور فرماندار شهرستان پاوه گزارشی از اقدامات صورت گرفته را ارائه نمود و به نمایندگی از شورای اداری از ماموستا ملا قادر قادری  تقدیر  کرد.

همچنین در پایان این دیدار لوح تقدیری از جانب امام‌جمعه پاوه،به نمایندگی از اعضای شورای اداری تقدیم فرماندار پاوه گردید.

m4

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۵

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب