با صدور بیانیه ای ؛

دشت حر : ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه با صدور بیانیه ای وقایع اخیر دانشگاه رازی کرمانشاه را محکوم و غیر قابل قبول دانسته و خواستار برخورد با عاملان آن شد.

به گزارش دشت حر ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی،وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی،وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِنْ لِسَانِی، یَفْقَهُوا قَوْلِی ( طه ۲۵-۲۸)

 

یکی از نعمت‌های بزرگی که خداوند به انسان عطا فرموده زبان است و شکر این نعمت الهی،استفاده بهینه از آن است.

 در چند روز اخیر از طریق اخبار رسانه‌ها و فضای مجازی،بخش‌هایی از جلسه شب شعر دانشجویی در دانشگاه رازی کرمانشاه منتشر گردید،که متأسفانه حاوی اهانت به مقدسات دینی،پیامبران الهی و هنجارهای اجتماعی بود و اهل دین و متدینین را در این ایام که ایام تجلیل از حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد آن بزرگوار و هفته وحدت بود،عمیقاً متأثر کرد.

 بدون تردید توهین به مقدسات و ارزش‌های دینی و اسلامی از جانب هر کسی و تحت هر عنوانی،از نظر ما مردود است و بخصوص اینکه این اهانت و بی‌حرمتی در مکان مقدسی به نام دانشگاه صورت پذیرفته که تأثر آن بیشتر و به هیچ وجه قابل قبول نیست.

 اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از موضع‌گیری حکیمانه و به موقع حضرت آیت‌الله علماء، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه عزیز کرمانشاه،به نوبه خود این حرکت ناشایست را به شدت محکوم نموده و از مسئولان محترم ذیربط می‌خواهم برای جلوگیری از تکرار چنین رخدادهای ناپسندی،اقدامات قانونی و قاطعی را در این خصوص انجام دهند.

قادری – امام جمعه پاوه

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۸:۱۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب