فتح الله حسینی در تذکر شفاهی:

دشت حر:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بازگشایی بازارچه های مرزی استان کرمانشاه مثبت است،گفت:این بازارچه ها در انحصار خانوادگی افراد قرار دارد که انتظار است وزارت کشور مشکل را حل کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،فتح الله حسینی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۷ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه قطعا صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی مردم هستند،گفت:همه مسئولان بدهکار ملت بوده و قطعا تمام مسئولان و مقامات به ویژه نمایندگان مجلس در دوره دهم باید اولویت کار خود را در حمایت از تولید و ایجاد اشتغال قرار دهند.

نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه دولت به مناطق محروم کشور به ویژه استان کرمانشاه تأکید کرد و گفت:باید از دولت بابت حضور ۱۵ وزیر،۳۵ معاون وزیر و دو سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان کرمانشاه و حوزه انتخابیه ام تشکر کنم.

حسینی بازگشایی دوباره بازارچه های مرزی در منطقه ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب را مثبت ارزیابی کرد و افزود:البته این بازارچه ها در انحصار خانوادگی افراد قرار دارد و به این علت کارگران و مردم محروم نمی توانند به خوبی کار کنند از این رو انتظار است که وزارت کشور گروهی را برای حل مشکلات مردم این مناطق اعزام کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد:وزارت راه و شهرسازی باید در جهت اجرای پروژه تونل منطقه که در بودجه سال ۹۵ برای آن حدود ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده اقدام کند از طرفی دیگر متأسفانه حقوق رزمندگان معسر با کاهش روبرو شده این عزیزان کسانی بودند که در زمان جنگ از انقلاب دفاع کردند از این رو رئیس جمهور و دولت باید در جهت حمایت از آنها اقدام کنند.

منبع:خانه ملت

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب