دشت حر: صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی با اعلام اینکه مدیران پروازی نمی‌خواهیم، گفت: مدیرانی که در شهرستان نیستند و تردد میکنند یک ماه فرصت دارند نسبت به استقرار در مرکز شهرستان اقدام کنند، مدیری که نمی خواهد در این شهرستان اسکان داشته باشد باید از این شهرستان خداحافظی کند.

به گزارش دشت حر ، فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این خصوص، بیان داشت: مدیرانی که قبول مسئولیت کرده اند باید در شهرستان ثلاث باباجانی مستقر باشند و این ترددها به چه دلیل است.

صادق خدادادی افزود: خدمت به مردم شهرستان ثلاث باباجانی یکی از افتخاراتی است که خداوند نصیب بنده کرد و مدیری که مسئولیت را پذیرفته؛ باید به صورت شبانه روزی در کنار این مردم خدمت ‌کند.

خدادادی خاطر نشان کرد: مسئولین ترددی کارایی آنچنانی ندارند و اگر مسئولیت را پذیرفته اند باید خود را جدا از این مردم ندانند.

وی ادامه داد: مردم استقرار مدیرانشان در شهرستان را  به عنوان یک مطالبه عمومی میخواهند و از بنده به عنوان نماینده عالی دولت انتظار دارند در این خصوص چاره اندیشی کنم، لذا مدیران درنگ نکنند و ظرف یک ماه در شهر تازه آباد مستقر شوند؛ در غیر اینصورت نمی پذیرم اسم مسئولیت را یدک بکشند و باید تکلیف خودشان را برای این مردم مشخص نمایند.

خدادادی تصریح کرد: افزایش سطح مطالبات مردم از برکات نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر آراء مردم است و مطالبه گری از ویژگی های جامعه توسعه یافته است.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان گفت: مدیرانی که به اتفاق خانواده در شهرستان سکونت ندارند تعیین تکلیف می شوند لذا مسئولی که احساس می کند امکانات مورد نیاز خودش و خانواده اش در شهرستان نیست بدون تعارف به شهرستانی که امکانات دارد، تشریف ببرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۶

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب