دشت حر: فرمانده پاسگاه پلیس راه روانسر به پاوه گفت: بارش باران که از عصر امروز آغاز شده سطح جاده های شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی را لغزنده کرده و رانندگان عبوری از این مسیرها باید با احتیاط بیشتری تردد کنند.

به گزارش دشت حر ، سروان محمدرضا محمدی در این خصوص بیان نمود: هم اکنون ترافیک در جاده‌های این شهرستان ها عادی و روان است.
سروان محمدی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی این منطقه خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.
وی اظهار داشت: براساس پیش بینی های انجام شده از سوی هواشناسی، طی روزهای آینده بارش برف و باران را در این منطقه شاهد خواهیم بود که رانندگان باید در این شرایط جوی با احتیاط بیشتری به مسیر خود ادامه دهند.
فرمانده پاسگاه پلیس راه روانسر به پاوه یادآور شد: در فصل زمستان گشت های پلیس راه به صورت محسوس و غیرمحسوس در تمام جاده های شهرستان های ثلاث باباجانی، جوانرود، پاوه و روانسر گشت زنی می کنند و با رانندگان متخلف برخورد جدی خواهد شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۲۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب