دشت حر: مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه از چند روستا در شهرستان ثلاث باباجانی بازدید نمود.

به گزارش دشت حر ، مهندس خسروانی در سفری کاری با حضور در روستاهای دره ژاله سفلی و آبدالان میرکی در بخش ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی در جریان روند برنامه های توسعه روستایی در زمینه های مختلف؛ کمبودها و نارسایی ها و ظرفیت ها و پتانسیل های نواحی روستایی این بخش قرار گرفت.

خسروانی در جمع مردم این روستاها در خصوص لزوم توجه هرچه بیشتر مسئولان به گسترش خدمات قابل ارائه و تقویت زیرساخت های عمرانی روستاهای مذکور، مطالبی ارائه نمود و از اعلام آمادگی دفتر امور روستایی جهت حمایت از برنامه های توسعه پایدار در این بخش خبر داد.

وی با تاکید بر محرومیت زدایی در سیمای روستایی بخش ازگله؛ پیام عمران و سازندگی مدیریت توسعه روستایی استان را که بر اساس خدمت رسانی و خدمت گزاری به تمام حوزه روستایی استان استوار است به جامعه روستایی این بخش ابلاغ نمود و اعلام کرد که مجموعه دفتر روستایی استانداری کرمانشاه در راه توسعه عمرانی؛ اقتصادی؛ فرهنگی و اجتماعی در کنار روستاییان عزیز است و اظهار امیدواری کرد با حمایت های مادی و معنوی گام هایی اساسی در راستای توسعه یافتگی روستاهای این خطه برداشته شود.

احداث پارک کودک در روستای دره ژاله سفلی و افزایش سهمیه قیر رایگان روستای آبدالان میرکی جهت تکمیل آسفالت معابر روستا از مهمترین دستاوردهای عمرانی این سفر بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب