دشت حر: شب گذشته پس از وقوع زلزله ۴ و ۸ دهم ریشتری؛ بلافاصله جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد و پس از پایان این جلسه؛ صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی به همراه اعضای ستاد مدیریت بحران از سطح شهر و روستاهای شهرستان بازدید کردند.

به گزارش دشت حر ، در این بازدید صادق خدادادی در خصوص خسارت های وارده به واحدهای مسکونی در اثر وقوع زلزله ۴ و ۸ دهم ریشتری شب گذشته در تازه آباد ثلاث باباجانی، اظهار داشت: این زمین لرزه به برخی واحدهای مسکونی آسیب جزئی زده است.

خدادادی افزود: این زمین لرزه چند مصدوم نیز داشته است که به صورت سرپایی مداوا شده اند.


فرماندار ثلاث باباجانی تاکید کرد که پس از وقوع زمین لرزه؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان تشکیل شد و استاندار و معاونان استانداری نیز پیگیر حادثه بودند تا در صورت نیاز خدمات رسانی لازم به نحو مطلوبی انجام شود.

لازم به ذکر است که شب گذشته پس از وقوع زلزله ۴ و ۸ دهم ریشتری؛ بلافاصله جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد و پس از پایان این جلسه؛ صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی به همراه اعضای ستاد مدیریت بحران به منظور بررسی میزان خسارت وارده بر اثر این زلزله، از سطح شهر و روستاهای شهرستان بازدید کردند.

اهالی این روستاها نیز از حضور فرماندار تقدیر کردند و اظهارداشتند حضور فرماندار در بین مردم مایه دلگرمی است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب