دشت حر: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی بهمراه مدیر امور آب و فاضلاب شهر تازه آباد از پروژه تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید کردند.

به گزارش دشت حر ، در حاشیه این بازدید مدیر امور آب و فاضلاب شهر تازه آباد گزارشی از پروژه تصفیه خانه فاضلاب را ارائه نمود و گفت: این تصفیه خانه در زمینی به مساخت  ۱٫۳ هکتار هم اکنون در حال ساخت است.

شورش منوچهری افزود: فرآیند طرح تصفیه خانه با روش هوادهی ممتد است که ظرفیت ۱۸۱۰ مترمکعب فاضلاب ورودی را در شبانه روز تصفیه خواهد نمود.

منوچهری اظهار داشت: این تصفیه خانه در یک مدول برای جمعیت ۱۵۰۰۰ نفر پیش بینی شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر تازه آباد تصریح کرد: هم اکنون طول شبکه فاضلاب شهر تازه آباد ۴۲ کیلومتر است که فاضلاب شهر را با ۴۰ کیلومتر بصورت مدرن و ۲ کیلومتر بصورت شبکه سنتی تحت پوشش دارد.

فرماندار ثلات باباجانی هم در این بازدید بیان کرد: خدمات شرکت آب و فاضلاب یکی از اساسی ترین خدمات به مردم است و این خدمت قابل تحسین است.

صادق خدادادی گفت: امور آب و فاضلاب شهر تازه آباد تلاش فراوانی در هنگام زلزله  اخیر نموده است و مردم هم از ارائه خدمات رسانی به آنها در حوزه آب و فاضلاب رضایتمند هستند.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان خواستار تسریع در روند اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر شد و گفت: این تصفیه خانه یکی از پروژه های مهم و زیر ساخت در این شهرستان است و برای تکمیل و آماده نمودن آن باید تلاش بیشتری شود تا مردم از خدمات آن بهره مند شوند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۲:۱۵

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب