به گزارش دشت حر؛

دشت حر: سرلشکر جعفری که به منظور بازدید از طرح ساماندهی آبهای غرب کشور به استان کرمانشاه کرد؛ از سد ازگله در شهرستان ثلاث باباجانی بازدید نمود.

به گزارش دشت حر ، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در راس هیاتی از فرماندهان و مسئولین به استان کرمانشاه سفر کرد و ضمن سرکشی به یگانهای مستقر در خطوط مرزی این استان، از طرح ساماندهی آبهای غرب کشور در ازگله، سرپل ذهاب و سومار بازدید کرد.
بنابر این گزارش؛ طرح ساماندهی آبهای غرب کشور به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و با هدف تامین نیاز آبی اراضی کشاورزی در وضع کنونی و توسعه آتی در نواحی مرزی، تامین نیاز آب شرب و صنعت در محدوده اجرای طرح، ایجاد اشتغال و حذف مشاغل کاذب در نواحی مرزی، جلوگیری از مهاجرت و بهبود معیشت در این نواحی اجرا می شود.


اجرای سد ازگله بخشی از طرح ساماندهی آبهای غرب کشور می باشد که صد در صد آماده بهره برداری است و توسط سرلشکر جعفری بازدید شد و با شروع آبگیری آن، ۴۰ هزار هکتار از اراضی منطقه آبی و فرصت های  شغلی زیادی برای مردم منطقه ایجاد می‌شود.
گفتنی است؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه ، سردار سرتیپ پاسدار عباد الله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، سردار سرتیپ پاسدار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه، سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین ، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه را در این سفر همراهی می کردند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۲۰:۲۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب