اولین جلسه کمیته برداشت

آوای دشت حُر : اولین جلسه کمیته برداشت شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دشت حُر،علی گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه بیان کرد که ادارات در جهت برنامه ریزی،تعیین وظایف و پیش بینی مسائل پیش رو و آمادگی هر چه بهتر انجام شدن برداشت همکاری لازم را داشته باشند و بر تسهیل هر چه بیشتر در امر برداشت محصولات برای کشاورزان و برطرف نمودن موانع تلاش نمایند.

فرماندار بر ضرورت آماده سازی مراکز خرید گندم،تامین سوخت ماشین آلات برداشت،تامین نقدینگی و خرید گندم توسط بانک کشاورزی و برنامه ریزی جهت جلوگیری از آتش سوزی،تیغه زنی جاده های کشاورزی،تعیین قیمت مصوب برای کمپاین ها و جلوگیری از کمپاین های فرسوده به حوزه شهرستان تاکید کرد.

وی از اتخاذ تدابیر لازم برای مبارزه با دلالان و سودجویان بخش کشاورزی خبر داد و یادآور شد:هر گونه خروج گندم از شهرستان ممنوع است.

در این جلسه نیز مسئولین ادارات و دستگاههای دولتی مرتبط با بخش کشاورزی پیشنهاداتی را در خصوص مشکلات کشاورزان مطرح نمودند و سه مرکز خرید گندم برای شهرستان ثلاث باباجانی در نظر گرفته شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۲۱:۴۹


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب