اوقات فراغت دانش آموزان

دشت حر:درجهت بهبود اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان،اولین جلسه ستاد اجرایی فعالیتهای تابستانی درآموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،دراین جلسه محمدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در زمینه جذب حداکثری دانش آموزان در تابستان ۹۵ با ایجاد بستر های لازم در کانونها و سالنهای ورزشی تاکید کرد.

وی با توجه به ایجاد جذابیت و کیفیت کلاس ها و برنامه های اوقات فراغت بیان کرد:به کیفیت کار بیش از قبل اهمیت داده شود و از رفع تکلیف بپرهیزید تا کارها از خروجی مناسب و رضایتمندی همراه باشد.

02 (1)

در ادامه حسین زاده معاون پرورشی و دبیر ستاد در این خصوص گفت:اولیاء دغدغه و نگرانی خاصی نسبت به اوقات فراغت فرزندان خود دارند پس ما به عنوان متولیان کار فرهنگی باید برنامه ریزی لازم را در خصوص پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان متناسب با سن و دوره تحصیلی شان انجام بدهیم.

لازم به ذکر است در این جلسه معاونین آموزشی،پشتیبانی،کارشناسان کارپردازی،تربیت بدنی و سلامت،پرورشی و مشاوره و اقامه نماز نیز حضور داشتتند که هر کدام از اعضای جلسه با ارائه پیشنهادات مختلف و ارائه راهکارهایی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان،مواردی را بیان کردند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب