دشت حر: جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، فرمانده انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، در ابتدای این جلسه فرماندار ثلاث باباجانی با اشاره به جانفشانی های رزمندگان و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس، یادآور شد: ما به حول و قوه الهی و با همت و غیرت رزمندگان اسلام حتی یک وجب ازخاک پاک میهن اسلامی مان را از دست ندادیم.

علی اکبر اکبری افزود: مردم ما در طول هشت سال دفاع مقدس در جنگ ارزشها و جنگ حق و باطل اراده انقلابی خود را نشان دادند.

اکبری در ادامه با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و لزوم بزرگداشت این هفته، اظهار داشت: دفاع مقدس یکی از مهمترین سندهای افتخار ملت ماست و بزرگداشت آن ارج نهادن به ارزشها و فداکاری های شهداء والامقام، ایثارگران، آزادگان، خانواده های معظم شهدا و همه کسانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس در جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و از خود گذشتگی کرده اند.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر؛ دستگاها برنامه اجرایی خود را در ایام هفته دفاع مقدس مطرح و آمادگی خود را جهت برگزاری هر چه بهتر مراسمات اعلام نمودند.

در ادامه جلسه سرهنگ خزایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ثلاث باباجانی به اهمیت حفظ و صیانت از ارزشهای هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس در شهرستان  اجرا می شود که از جمله این برنامه ها دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برپایی نمایشگاه، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهیدان می باشد.

در ادامه این جلسه بر لزوم ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه های مربوطه در جهت هر چه با شکوهتر برگزار کردن برنامه های این هفته تاکید شد.

در این جلسه امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی نیز ضمن گرامیداشت و یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس و تبریک این هفته، بیان کرد: مردم ما همه بسیجی بودند و هستند، در کنار رزمندگان کمک میکردند، در نوار مرزی هر کسی با توجه به توان خود کمک میکرد، من به یاد دارم زنان ما نان پخت میکردند و برای جبهه ها میفرستادند، بنابراین همه بسجی بودند و میطلبد یاد و خاطره این رشادت ها را گرامی بداریم.

ماموستا ملا احمد شیخی در ادامه گفت: منطقه ما صدرصد جنگی است و این جنگ ۸ ساله دفاع مقدس را کشورهای بیگانه طرح ریزی کردند و خودشان در شبکه ها اعتراف کردند و به ملت ما  تحمیل کردند.

ماموستا شیخی تصریح کرد: و ملت ما جانانه جنگیدند و از عزت این کیان دفاع نمودند.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان تاکید کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب