به گزارش دشت حر ؛

دشت حر : جلسه مدیران مدارس مستقل و مجتمع های آموزشی و پرورشی ثلاث باباجانی با حضور مدیر،اعضای شورای معاونین،کارشناسان آموزش و گروه های آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، این جلسات ماهانه برگزار می شود و به بررسی مشکلات موجود در مدارس و ارائه راه حل های مناسب جهت سهولت کارها در مدارس و  آموزش و پرورش انجام می گیرد.

در ابتدای این جلسه معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ضمن خیر مقدم به مدیران به تبیین وضعیت کلی آموزشی در شهرستان پرداخت.

رضایی همچنین نکات مهمی را در مورد برگزاری امتحانات دی ماه و امتحانات دوره های مختلف تحصیلی و نحوه ارزشیابی دانش آموزان و همچنین برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی  عنوان کرد.

در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی هم ضمن خیر مقدم به حضور مدیران مدارس با اشاره به حفظ آرامش روحی و روانی دانش آموزان در زمان  برگزاری امتحانات دی ماه،اظهار داشت: باید در زمینه برگزاری امتحانات،کنترل امکانات گرمایشی و فیزیکی مدارس و وجود مشکلات مالی در اداره مدارس کنترل و بررسی بیشتری صورت گیرد.

محمدی پور از توانمندی و تلاش های مدیران در اداره مدارس تقدیر نمود و افزود: توجه مدیران مدارس برای کمک های اولیاء دانش آموزان باید بیشتر شود و باید مدیران از این پتانسیل بدست آمده جهت اداره مدارس استفاده نمایند.

لازم به ذکر است در این نشست،مدیران مدارس هم مشکلات و مسائل حوزه کاری خود را با مدیر و اعضای شورای معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در میان گذاشتند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۲۲:۲۶

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب