دشت حر: جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد برگزاری این مراسم؛ تشکیل شد.

به گزارش دشت حر ، فرماندار ثلاث باباجانی در این جلسه، بیان نمود: ۱۳ آبان روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که یاد آور رشادت ها و جانباختگی دانشجویان و دانش آموزانی است که با پیروی از ولایت، هیمنه استکبار و قدرت پوشالی آن را در هم شکستند.

علی اکبر اکبری افزود: در ۱۳ آبان که به تعبیر امام راحل، انقلاب دوم نام گرفت، دست جاسوسان و ایادی استکبار از این مرز و بوم کوتاه شد و فریاد ضد استبدادی و استعمارستیزی ملت ایران سرداده شد.

اکبری در ادامه با دعوت از آحاد مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، اظهار کرد: با حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، خوی استکباری آمریکا و ایادی وابسته به آن در نقاط مختلف جهان مورد توجه قرار می گیرد.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان با تاکید بر ضرورت همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات و شرکت همه دستگاه‌ های شهرستان در راهپیمایی ۱۳ آبان، گفت: برای برگزاری هرچه باشکوه‌ تر این مراسم، تمام تمهیدات لازم صورت گرفته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب