پروژه مهر آموزش و پرورش ؛

دشت حر : مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه با اشاره به دستور العمل ها و بخشنامه های ابلاغی ستاد پروژه مهر اظهارداشت: تلاش می کنیم تا در سالجاری نیز همچون سال های گذشته عملکرد مثبت و قابل قبولی در این ستاد داشته باشیم.

به گزارش دشت حر ، مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی پروژه فعالیتهای آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید را یکی از مهم ترین پروژه ها در آموزش و پرورش دانست  و گفت: این پروژه در قالب پنج کمیته سازماندهی،تعمیر و تجهیز،کمیته توجیه،تبلیغ و اطلاع رسانی،تایید صلاحیت و کمیته نظارت و ارزیابی از ۱۵ تیرماه تا ۱۵ مهرماه فعالیت دارد.

محمدی پور در مورد وظایف این کمیته ها گفت: «کمیته یا کارگروه نظارت و ارزیابی» مسائل مربوط به ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان،نظارت بر نقل و انتقال معلمان و برنامه ریزی برای مراسم بازگشایی مدارس را برعهده دارد.

a2

«کمیته تعمیر و تجهیز» نیز تعمیرات مورد نیاز در فضاهای آموزشی را پیگیری میکند.
وی ادامه داد: کمیته ساماندهی نیروی انسانی وظیفه ساماندهی و توزیع نیروی انسانی،نقل و انتقالات،انتصاب مدیران،ساماندهی سنجش آمادگی تحصیلی را برعهده دارد.

ساماندهی فضاهای آموزشی،آماده سازی مدارس پیش ساخته و تعمیرات آن،ثبت نام دانش آموزان،بررسی وضعیت پژوهش سرا،از مباحث مورد بحث در این جلسه بود.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب