به گزارش دشت حر؛

دشت حر: جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین شهرستان و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی شهادت حضرت امام محمد تقی (ع) را به همه مسلمانان جهان تسلیت گفت.

علی اکبر اکبری بیان داشت: مسئولین باید رفتار خود را بر اساس بزرگان دین منطبق کنند چرا که مسئولیت بار سنگینی است که خداوند متعال بر دوش انسان ها می گذارد.

اکبری افزود: یکی از ابتدایی ترین شاخص های مسئولیت؛ داشتن برنامه دقیق و کاربردی برای انجام امورات محوله است و مسئولین بی برنامه نه تنها خودشان در کار مدیریتی خود با شکست مواجه می شوند بلکه حتی مجموعه خود را ناکارآمد خواهند کرد.

وی ادامه داد: بنابراین برنامه ریزی بخصوص در حوزه اعتبارات بسیار مهم است و باید با دقت و کار کارشناسی به آن نگریست تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت: تخصیص اعتبارات شهرستان ثلاث باباجانی ۵ میلیارد و چهارصد میلیون تومان است که براساس اولویت به پروژه های مختلف شهرستان داده می شود.

علی اکبر اکبری تصریح کرد: تخصیص اعتبار برای تکمیل مخزن شهرستان با اعتبار ۵ میلیارد ریال از جمله پروژه های در دست اقدام خواهد بود.

اکبری افزود: تکمیل مدرسه فرهنگیان شهر تازه آباد با اعتبار ۵ میلیارد ریال و تکمیل ایستگاه سلامت با اعتبار ۵ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که از محل کمیته برنامه ریزی به آنها اعتبار اختصاص داده می شود.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: ساماندهی باغات سرچاوه و اعتبار مربوط به توسعه کشت زعفران، توسعه راه های روستایی، توسعه فضای شهری و … از دیگر پروژه هایی می باشد که اعتبارات برای آنها در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب