روز خبرنگار ؛

دشت حر : مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور فرماندار،رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان،معاونت شهرداری تازه آباد،شهردار ازگله و خبرنگاران ثلاث باباجانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، در این مراسم از خدمات و فعالیت های خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ثلاث باباجانی تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران الگو و روشنگران جامعه و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند.

عزت الله شریفی افزود: خبرنگاران در انتشار اخبار بی طرفی را مد نظر قرار دهند و این از اصول و اخلاق حرفه ای خبرنگاران می باشد.

وی در ادامه  از سایت های خبری سطح شهرستان خواست برای قانونی بودن فعالیت رسانه های خود اقدام به گرفتن مجوز فعالیت در سامانه جامع رسانه های کشور نمایند و از ثبت و گرفتن مجوز توسط سایت شاخ شمیران تشکر کرد.

(لازم به ذکر می باشد سایت های خبری دشت حر و آوای بمو مدارک مربوطه جهت اخذ مجوز از سامانه جامع رسانه های کشور را تحویل داده و صدور مجوز برای سایت های مذکور توسط هیئت نظارت بر مطبوعات در دست بررسی می باشد.)

kh2

در ادامه محمد خدادادی معاون شهرداری تازه آباد ضمن تبریک روز خبرنگار و با اشاره به وضعیت فضای رسانه ای در شهرستان گفت: فعالین این عرصه وظیفه ای بس سنگین در جهت بیان مشکلات و ارائه پیشنهادات را دارند.

مختار ناصری شهردار ازگله هم روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت و اظهار داشت: انتقاد سازنده یک خبرنگار در واقع میتواند تاثیر مثبتی در خدمات دهی مفید برای مردم داشته باشد.

kh4

در ادامه این مراسم علی گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک گفت.

گروسی اظهار داشت: خبرنگاران شغل و کار سخت و آسیب پذیری دارند که باید باصبر و حوصله بخصوص در جوامع توسعه نیافته به رسالت خود بپردازند.

وی افزود: شما خبرنگاران پل ارتباطی بین جامعه و مسئولین هستید و بنده شخصا نگاه ویژه ای به اصحاب رسانه دارم.

فرماندار ثلاث باباجانی خاطرنشان کرد: خبرنگاران ما بین دو گروه یعنی جامعه و مسئولین قرار گرفته اند و هنر خبرنگار ایجاد ارتباط به این دو گروه است و خبرنگار باید به گونه ای عمل کند که از طرف مردم به عنوان جیر خوار شناخته نشود و همچنین از طرف مسئولین به عنوان سیاه نما و… معرفی نشوند.

kh3

علی گروسی در ادامه گفت : خبرنگاران باید جامعه را به سوی آرامش و امید هدایت کنند و در این راستا از خبرنگاران توقع داریم به مسئولین در پیش برد اهداف کمک کنند.

گروسی افزود : یکی از شعارهای دولت امید است و شما خبرنگاران با تدبیر خود می توانید در این امر کمک کنید و با ارتباط بین مردم و مسئولین امید را در جامعه دوچندان کنید.

وی با اشاره به خدمات دولت در بخش های مختلف راه ، آب ،کشاورزی و … از خبرنگاران خواست تا اقدامات صورت گرفته را برای احاد جامعه روشن کنند.

فرماندار شهرستان در پایان  گفت: اگر خبرنگاران آمار و اطلاعاتی در هر زمینه ای بخواهند در اختیار آنان قرار خواهیم داد.

در ادامه از خبرنگاران شهرستان ثلاث باباجانی تقدیر و تشکر شد و خبرنگاران دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را بیان و به صورت پرسش و پاسخ مشکلات را با فرماندار در میان گذاشتند و پیشنهادات لازم را ارائه دادند.

kh5

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب