شورای دانش آموزی ؛

دشت حر: نوزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی مدارس شهرستان ثلاث باباجانی بصورت نمادین در دبیرستان متوسطه اول شهداء برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم اظهار داشت: نوزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در روز سوم آبان ماه همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان برگزار خواهد شد.

sh2

محمدی پور تصریح کرد: نوزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در همه واحدهای آموزشی و پرورشی دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم شهرستان برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: مراسم نمادین انتخابات شورای دانش آموزی در یک واحد آموزشی در هر منطقه با دعوت از مسئولین برگزار خواهد شد و پیام مقام عالی وزارت نیز توسط یکی از دانش آموزان در این مراسم قرائت می شود.

sh3

محمدی پور افزود: مراسم نمادین انتخابات شورای دانش آموزی امروز با حضور مسئولین شهرستان در دبیرستان متوسطه اول شهداء برگزار شد.

sh4

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: تکریم دانش آموزان،تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در آنان،تمرین مشارکت جویی و مسئولیت پذیری،توجه به خواسته های دانش آموزان و توسعه فعالیت های گروهی در آنها از جمله اهداف این انتخابات است.

sh5

 

sh6

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب