آوای دشــت حُـــر:شهردار روانسر از تصویب بودجه ۱۱۵ میلیارد ریالی پیشنهادی سال ۹۵ شهرداری این شهر خبر داد. به گزارش آوای دشــت حُـــر ، ابراهیم شهبازبیگی افزود: رقم بودجه سال جاری شهرداری روانسر با رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته تصویب شده است. وی اظهار داشت: این بودجه زمینه ساز روند توسعه و عمران […]

reva

آوای دشــت حُـــر:شهردار روانسر از تصویب بودجه ۱۱۵ میلیارد ریالی پیشنهادی سال ۹۵ شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش آوای دشــت حُـــر ، ابراهیم شهبازبیگی افزود: رقم بودجه سال جاری شهرداری روانسر با رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته تصویب شده است.
وی اظهار داشت: این بودجه زمینه ساز روند توسعه و عمران شهر خواهد بود و تلاش ما این است سال آینده بتوانیم خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهیم.
شهردار روانسر تصریح کرد: هشت میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال بودجه سال ۹۵ (معادل ۷۱ درصد) در زمینه عمرانی و برای اداره بهتر شهر و سه میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال آن نیز بودجه جاری است تا از این طریق بتوانیم روند توسعه و عمران شهر را شتاب بخشیم.
شهبازبیگی با تاکید بر توقف ناپذیر بودن جهش های عمرانی و خدماتی این شهر در سال ۹۵ به محورهای بودجه تصویبی اشاره کرد و گفت: تلاش برای افزایش اعتبارات عمرانی، توسعه فضای سبز، ساماندهی حاشیه نشینی ها و افزایش خدمات محله ای و نیز بهبود و توسعه زیرساخت های حمل و نقل درون شهری،از محورها و اهداف عمده لایحه بودجه شهرداری روانسر به شمار می رود.
وی اظهار داشت: بودجه سال جاری شهرداری روانسر به طور کامل محقق شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰:۳۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب