دشت حر: حاج مصطفی محمدی نماینده ادوار گذشته مردم شریف اورامانات در مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه تروریستی تهران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش دشت حر ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت پایدار ایران امن اسلامی به آسانی به دست نیامده است.

این نعمت الهی حاصل خون هزاران جوان عاشق و رنج جگرسوز خانواده هایشان، تلاش مثمر هزارن مجروح و روزهای سخت اسارت آزادگان و سالهای همنشینی با خاک و خون پاسداران این سرزمین به دست آمده است.

ما برای این نعمت، بهای اندکی پرداخت نکردیم که با حرکات ضد بشری گروهک های متحجر که تفسیر خودخواهانه شان از اسلام این دین رحمت و غفران، آنان را در مقام پلیدترین خونخواران تاریخ قرار داده است، زائل گردد.

من به عنوان یک پاسدار مرز پرگهر ایران، از سوی همسنگرانم و دلدادگان دفاع سالهای حماسه که عهد خود را در نجواهای پر دردِ فراغ دوستان شهیدمان زمزمه کرده و با قسم به خون پاکشان عهد پایداری بستیم و اکنون نیز با همان استواری آماده دفاعیم و از سوی مردم مرزدار و شریف اورامانات این سینه ستبران ایران، حرکت سبوعانه داعش را قویا محکوم کرده و اعلام می نمایم آنجا که سخن از چشم زخم بیگانگان به کشورمان به میان آید، همه فارغ از زبان و مذهب و نژاد، شانه به شانه هم در مقابل آنان یکدل و پرقدرت می ایستیم و بساط نابخردان کوته فکری را که در اذهان کثیفشان پایمال کردن امنیت ایران راه می یابد، برچیده و برای همیشه این لکه ننگ را از تاریخ پاک می کنیم.

والسلام
مصطفی محمدی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱:۴۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب