آوای دشــت حُـــر : دکتر مجید درویشی،کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات در بیانیه ای از حضور پرشکوه مردم اورامانات در انتخابات ۷ اسفند تقدیر و تشکر کرد. به گزارش آوای دشــت حُـــر، پیام منتشر شده به شرح زیر می باشد:   بسمه تعالی مردم  شرافتمند و بزرگوار اورامانات با سلام […]

m1

آوای دشــت حُـــر : دکتر مجید درویشی،کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات در بیانیه ای از حضور پرشکوه مردم اورامانات در انتخابات ۷ اسفند تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش آوای دشــت حُـــر، پیام منتشر شده به شرح زیر می باشد:

 

بسمه تعالی

مردم  شرافتمند و بزرگوار اورامانات

با سلام و احترام

حضور پر شکوه شما مردم عزیز اورامانات در انتخابات مجلس دهم  که بیانگر حماسه بی نظیر دیگری در تاریخ پر افتخار مردم آن دیار بود مایه ی مباهات و افتخار دانسته، از فرصت استفاده میکنم در قبال لطف و محبت ،توجه و بزرگواری شما عزیزان نسبت به این خادم کوچک سر تعظیم فرود می آورم.

اینجانب ضمن احترام به نظر شورای محترم نگهبان و تمکین در مقابل قانون ، تقدیر الهی اینطور رقم خورده بود که ما  مورد آزمون اعتماد شما بزرگوران قرار نگیریم، اما آنچه که از تجربه و توفیق در اختیار ماست کمتر از پیروزی در فرایند معمول انتخابات نبود، همواره باورم این بوده و خواهد بود که بزرگترین پیروزی برای بنده بودن در کنار مردم این دیار و خدمت خالصانه وصادقانه در هر موقعیتی بوده، لازم میدانم که  این نکته مهم را یادآور نموده که اینجانب ضمن برائت از فرد یا افراد خاصی و بدونه هرگونه جهت گیری سیاسی در عرصه انتخابات و بعنوان یک فرزند شهید که همواره خود را مدافع خون پاک شهیدان و آرمانهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی درسایه ی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وتاکید ایشان بر حماسه آفرینی در انتخابات حضور فعالانه داشته ام.

در پایان یادآور می گردد که هر جا نیاز به حضور و مشارکت اینجانب در راستای تقویت ارزشهای مردمی ونظام باشد لحظه ای دریغ نخواهم کرد.

 

 دکتر مجید درویشی

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۰
نویسنده : karo
تاریخ : 14 مهر 1395
ساعت : 12:51:17

خدمات دکتر درویشی چه در زمینه درمان و چه کمک به محرومان دیارمان یقینا” از یاد نخواهد رفت درود بر شما جناب دکتر درویشیپربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب