دشت حر: اعضای کمپین کاغذ زباله نیست در ثلاث باباجانی ضمن تشکر از مردم شهرستان، بیانیه ای در این خصوص منتشر کردند.

به گزارش دشت حر ، متن این بیانیه بدین شرح است:

 

با سلام و درود فراوان

مردم گرانقدر و فهیم شهرستان ثلاث باباجانی؛ یاران همراه و همدل، دستمریزاد. شما بزرگواران باری دیگر با حضور پرشور خود برگ تازه ای از فرهنگ و مدنیت را بر تن جامعه پوشاندید.
فرهنگ زیبای نوع دوستی و دغدغه ی والای شهروندان نسبت به حفاظت و صیانت از محیط زیست در این ده روز به شایسته گی وصف ناپذیری در میدان عمل به اثبات رسید.
آنچه در این مدت خلق شد، جلوه ای از کار جمعی و حرکت مدنی و مشارکت مردمی و همراهی و همکاری ادارات و سازمانهای دولتی بود که به بهترین وجه ممکن در اذهان ثبت شد و در خاطره ها ماندگار ماند.

حضور کودکان پاک، معصوم و دوست داشتنی با بسته های کتاب و کاغذ برای آری گفتن به شعار ” کاغذ، زباله نیست” و تمرین کار جمعی و آموزش اجتماع پذیری نونهالان ثلاث باباجانی، مشارکت زنان و مردان، پیران با تجربه و دانا و جوانان سعادتمند و فرهنگ دوست برای نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست و انتقال عملی این مهم به نسل جدید، همکاری بی دریغ جوانان و نوجوانان درجهت اعتلای حس انسان دوستی و طبیعت دوستی، و پشتیبانی و همکاری ادارات، نهادها و سازمانهای دولتی و اهتمام آنها به بازیافت کاغذ بعنوان یک سرمایه ملی نشان از پویایی روحیه ی جمعی و داشتن دغدغه های متعالی در این دیار است که ان شاء ا… این روند مستدام و مانا بماند.
سپاس بی پایان از همشهریان و همراهانی که هرگاه برای همکاری در امری اجتماعی و فرهنگی فراخوانی میشوند، آنچه در توان دارند بر طبق اخلاص نهاده و تقدیم می کنند و در اجرای امور خیریه و حرکتهای جمعی و فرهنگی اهتمام تام دارند.
ما؛ اعضای ستاد اجرایی کمپین در پایان لازم می دانیم صمیمانه ترین سپاس و صادقانه ترین تشکر را تقدیم همه ی شما همشهریان، خوبان و همراهانی کنیم که حضورتان آذین بخش کمپین مان و تجارب ارزنده اتان توشه ضروری طی طریق مان شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب