استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را در رسیدگی به زلزله ‌زدگان درخشان و مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بیمارستان ثلاث باباجانی باید نهایتا در پاییز ۹۷ آماده خدمت‌ رسانی به مردم باشد.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند در نشست با دستگاه‌ های ذیربط در خصوص عملکرد خیران در مناطق زلزله‌ زده که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: تعداد ۹۰ مدرسه تا قبل از شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با کمک‌های خیران مدرسه‌ ساز، در مناطق زلزله ‌زده استان احداث می‌شود.

استاندار کرمانشاه افزود: در سوم خردادماه امسال و همزمان با آزادی خرمشهر، سه مدرسه را برای شروع روند احداث مدارس در مناطق زلزله ‌زده افتتاح می‌کنیم.

به گفته وی، اعتبارات عمرانی احداث مدارس در مناطق زلزله ‌زده به موقع تامین شده و اختصاص می‌یابد.

بازوند با بیان اینکه امور خداپسندانه نباید آلوده مسائل دنیوی شود، گفت: کسی که به ‌خاطر رضای خدا می‌خواهد نقشی در کاهش آلام و مشکلات زلزله ‌زدگان داشته باشد نیازی به سلفی گرفتن ندارد.

این مقام ارشد اجرایی استان کرمانشاه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را در رسیدگی به زلزله ‌زدگان درخشان و مطلوب ارزیابی کرد و بیان نمود: بیمارستان شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی باید نهایتا در پاییز ۹۷ آماده خدمت ‌رسانی به مردم باشد.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: دانشگاه علوم پزشکی فهرست پروژه‌ های عمرانی مناطق زلزله‌ زده را بر مبنای اولویت تا مبلغ ۵۰ میلیارد تومان تدوین و ارائه کند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب