استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه گفت: با پیگیری‌ های صورت گرفته، بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی در آبان ماه افتتاح می‌شود.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده، بیان داشت: بیمارستان سرپل ذهاب نیز در سالگرد زلزله آبان ماه آماده بهره‌ برداری است و عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی اسلام آباد غرب با همت خیرین آغاز شده است و پس از ساخت، وزارت بهداشت کار تجهیز آن را انجام خواهد داد.

بازوند اظهار داشت: به دستور رییس جمهور برای کودکانی که در زلزله آبان ماه گذشته هم پدر و هم مادر خود را از دست دادند و فاقد منزل مسکونی بودند، با هزینه دولت خانه ساخته می شود.
وی خاطرنشان کرد: حدود ۱۹۰ میلیاردتومان برای زیرساخت‌های زلزله در خزانه پول داریم، اما دستگاه‌ها فقط ۲۶ میلیارد آن را جذب کرده اند و قرار است ۱۰۰ میلیارد‌تومان دیگر آن واریز شود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه‌ های اجرایی گزارش کامل اقدامات خود در زمینه زلزله را از آغاز تاکنون تا چهارشنبه هفته آینده به معاون عمرانی استانداری ارائه کنند.

بازوند با بیان اینکه سالگرد زلزله نزدیک است و افکار عمومی کشور، وضعیت هموطنان زلزله ‌زده خود را با دقت و حساسیت رصد و پیگیری می‌کنند، تصریح کرد: مدیران باید وقت بیشتری برای به نتیجه رساندن برنامه‌ ها اختصاص دهند.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: جمعه جاری برای بررسی میدانی آخرین وضعیت، به مناطق زلزله ‌زده می‌رویم و اگر مدیری در قبال وظایف خود قصور کرده باشد با وی برخورد خواهد شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب