استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه با اشاره به عواقب جبران ناپذیر زلزله در این استان، گفت: بیکاری، زلزله‌ ی خاموش استان کرمانشاه است.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت (موسوم به حمد)، بیان داشت: دکتر روحانی رییس جمهور همه ملت است و من نیز استاندار همه مردم استان هستم، چه کسانی که به دکتر روحانی رأی داده اند، چه کسانی که به دیگر کاندیدا‌های محترم رأی داده اند.
وی افزود: نقد اگر سازنده باشد در جامعه تولید امید میکند و بسیار ارزشمند است و میتواند چراغ راه مدیر باشد، اما تخریب نقطه مقابل نقد است و امید را در جامعه از بین میبرد.
استاندار کرمانشاه یاد آور شد: در نظام اداری مشکلات ساختاری داریم و نیاز به تغییرات امیدآفرین داریم لذا نباید در مقابل تغییر مقاومت کنیم.
بازوند با بیان اینکه نرخ بیکاری حاصل عملکرد مدیران است و نیاز داریم که برخی مدیران را تغییر دهیم، گفت: در زمان زلزله تنها چند مدیر را در حد مدیریت بحران دیدم، اما تا میخواهیم مدیری را تغییر دهیم با مقاومت شدید شبکه حامیان آن‌ها مواجه میشویم که از کانال‌های مختلف فشار می‌آورند تا مانع از تغییر شوند.
وی ادامه داد: وضعیت کسب و کار استان مطلوب نیست و اصلی‌ترین علت هم ساختار اداری است، تسهیل گری و بهبود کسب و کار باید محوریت کار ما در تشویق سرمایه گذاران باشد.
وی گفت: یازده سال است که مردم کرمانشاه اسم پالایشگاه آناهیتا را می‌شنوند و اگر بیش از این به حال خود رها شود و پیگیری جدی صورت نگیرد، اعتماد مردم مخدوش می‌شود.
بازوند در ادامه تصریح کرد: زلزله استان کرمانشاه یک فاجعه ملی بود که تنها با حضور میدانی و مستمر و جهادی قابل مدیریت بود که حواشی آن به اندازه پس لرزه ‌های زلزله بود، هدف ما این بود که در بحران نمانیم، بحران اگر به موقع جمع نشود خود را بازتولید می‌کند.
وی افزود: حواشی سیاسی و جناحی، انرژی و نفس استان را می‌گیرد، برای توسعه استان نیاز به همدلی و هم افزایی داریم، باید همه روی منافع استان به اجماع نظر برسیم و دفاع از منافع استان خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد.
بازوند همچنین خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند: نسخه شفابخش توسعه اقتصادی کشور است که باید به شکل مردمی و با درنظر گرفتن جوانب فرهنگی اجرا شود تا به توفیق برسد.
وی افزود: بیکاری، زلزله ‌ی خاموش استان کرمانشاه است و کسی هم با آن سلفی نمی‌گیرد، این بحران، در حال متلاشی کردن روزافزون بنیان روحی و روانی خانواده ‌های کرمانشاهی است، اما به حول و قوه الهی درحال تدوین برنامه ‌ای دقیق برای حرکت در مسیر مهار این هیولا در سال ۹۷ هستیم، هر مدیری را که در ایجاد اشتغال قصور کند وابسته به هرکجا باشد، عزل می‌کنم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۴

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب