تذکر فرماندار به نماینده ؛

دشت حر : گروسی فرماندار ثلاث باباجانی: وظیفه نمایندگان مجلس قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن است،همانگونه که دولت در قانونگذاری دخالت نمی کند نمایندگان نیز در عزل و نصب ها حق دخالت ندارند.

به گزارش دشت حر ، در جلسه تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی ابتدا علی گروسی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم و با اشاره به مشکلات حوزه بهداشت در ثلاث باباجانی گفت: شروع فاز دوم بیمارستان و اجرای پد بالگرد اورژانس هوایی از ضروریات شهرستان می باشد.
فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه بیان نمود: فاکتور مدیر توانا اخلاق مداری و مردم داری است که می طلبد تمام مدیران در راستای خدمتگذاری به مردم گام بردارند.

در ادامه این جلسه نادری نماینده اورامانات در ابتدا با تقدیر از زحمات مسئولین در راستای خدمات رسانی به شهرستان محروم خواستار توجه بیشتر وزارت بهداشت به رفع مشکلات درمانی و بهداشتی به منطقه محروم ثلاث باباجانی شد.

t2

نادری در ادامه گفت: برای عزل برخی از مدیران ناکارآمد در شهرستان و منطقه تلاش می کنیم.

وی از عزل تعدادی از مدیران کل استان با رایزنی مجمع نمایندگان در هفته آینده خبر داد.
گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه جلسه با یاد آوری وظایف نمایندگان مجلس،بر اصل تفکیک قوا تاکید کرد.
علی گروسی با تذکر قانونی به شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس،عزل و نصب مدیران را در چارچوب وظایف دولت دانست و یادآوار شد: همانگونه که دولت در قانونگذاری دخالت نمی کند نمایندگان مجلس نیز در عزل و نصب ها حق دخالت ندارند.
گروسی همچنین خاطر نشان کرد: تمام قوا زیر نظر رهبر معظم انقلاب هستند در چارچوبی که مشخص شده و  وظیفه نظارت بر عملکرد مدیران به عهده دستگاه های نظارتی می باشد.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان بر اصل تعامل بین مدیران و نمایندگان مجلس برای خدمت به مردم تاکید کرد.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۰:۰۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب