مدیرکل هواشناسی استان:

دشت حر: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه: گرد و غبار و وزش باد در هوای استان کرمانشاه در روزهای پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده تشدید می‌شود.

به گزارش دشت حر ، پارسا مدیرکل هواشناسی استان،اظهار داشت: براساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی،هوای استان کرمانشاه تحت تأثیر موجی ناپایدار از روز پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده قرار خواهد گرفت.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره بر تشدید وزش باد و همراه با گرد و غبار در اواخر این هفته گفت: پیش‌بینی می‌شود بارش هایی نیز به‌ویژه طی ساعاتی از روزهای جمعه و شنبه برای برخی از نقاط سطح استان رخ دهد.

پارسا با بیان اینکه بنابر پیش‌بینی‌ها دمای هوای روزانه تا روز سه‌شنبه تغییرات زیادی نخواهد داشت،عنوان کرد: اما از روز چهارشنبه تا اوایل هفته آینده،دمای هوا به تدریج کاهش می‌یابد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه در پایان با اشاره به چشم‌انداز وضعیت جوی استان طی چند روز آینده،گفت: بر اساس بررسی آخرین داده‌های هواشناسی،جو پایداری در منطقه مستقر شده است و پیش‌بینی می‌شود تا روز چهارشنبه نیز این وضعیت ادامه داشته باشد و طی این مدت پدیده خاصی برای سطح استان کرمانشاه پیش‌بینی نمی‌شود.

منبع:tasnim

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب