دشت حر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از امام جمعه پاوه بخاطر اقدامات فرهنگی و پیگیری کردن مسائل و مشکلات مردم منطقه اورامانات، تقدیر کرد.

به گزارش دشت حر ، حجت الاسلام مختار کرمی اظهار داشت: ما به عنوان مسلمان افتخار می‌کنیم که امت پیامبر (ص) هستیم و زیر سایه سنت حضرت رسول اکرم و اهل بیت (علیهم‌السلام) نفس می‌کشیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در ادامه بیان داشت: تا رسیدن دین مبین اسلام و سنت گرانسنگ نبوی به دست ما چه خون‌ها که ریخته نشده و چه فداکاری‌ها که شکل نگرفته است، در این میان قطعا علمای دین بیشترین سهم را داشته ‌اند و با مجاهدت‌های فراوان از دین خدا و آیین رسول خوبی‌ها پاسداری کرده‌اند.
وی ادامه داد: در سالروز شهادت رئیس مذهب جعفری امام صادق (ع) از طرف امام جمعه و به زبان کُردی ماموستای «نه‌سره‌وتوو» شهرستان پاوه، ماموستا ملا قادر قادری برای افتتاح مسجدی در یکی از روستا‌های زلزله‌زده منطقه ثلاث باباجانی دعوت شدم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اضافه کرد: در معیت دو نفر از دوستان دکتر جوانرودی و دکتر ماموستا رمضانی به سمت مکان برگزاری مراسم به راه افتادیم، البته ناگفته نماند که سال‌های پیش به مدت هفت سال در آن منطقه خدمت کرده بودم و آشنایی کامل داشتم و انتظار می‌رفت در وضعیت جاده به سمت ثلاث باباجانی تغییری ایجاد شده باشد، اما مثل گذشته بسیار نامناسب بود.
این مسئول فرهنگی عنوان کرد: سر ساعت مقرر به محل مراسم در روستای میدان نمک رسیدیم و ماموستا ملاقادر قادری قبل از میهمانان در محل حضور پیدا کرده بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان ادامه داد: امام جمعه شهرستان پاوه به دلیل خصوصیات فردی و انقلابی هرگز از پیگیری مسائل مردم و موضوعات اجتماعی و فرهنگی جامعه غفلت نمی‌کند و باتمام وجود مشغول خدمت به مردم و کشور است که جای قدردانی دارد.
وی در پایان گفت: نباید فراموش کرد که از پیامبر عظیم‌الشان اسلام گرفته تا همه مبلغین و عالمان دینی در واقع برگردن ما مسلمانان حق حیات دارند که آموزه ‌های دینی و اسلامی و همه خوبی‌ها و ارزش‌ها را به ما رسانده ‌اند و ما هم باید با الگوگیری از انسان‌های برجسته، پاسدار ارزش‌ها بوده و خدمت به مردم را برای رضای خدا در پیش بگیریم.

منبع: iribnews
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب